Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kellene tennem ha zavar a...

Mit kellene tennem ha zavar a szomszéd srác öltözködése? volt hasonló problémátok,vagy sztoritok ,ti mit csináltatok végül ? Kort ,nemet írjatok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van a szomszédomban egy igen laza srác,aki mindig úgy hordja a nadrágját hogy kint van belőle a fél alsógatyája.Tudom hogy mindenki úgy öltözködik ahogy szeretne,én sem vagyok konzervatív,de szerintem az már sok hogy akaratlanul is tudom hogy milyen színű,márkájú boxert hord a srác.

Szerintetek változtatna a dolgon ha szólnék neki ,vagy a divat majmolása miatt folytatná tovább?

Egyszer olyan szívesen lerántanám róla a nadrágot,amikor a az alsónadrág 2/3-a látszik.



#nadrág #szomszéd #Fiatalos divat #Öltözködési probléma
jan. 30. 09:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen életed legnagyobb problémája.
febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

Te ugye nagyon gyerek voltál még 2010 környékén vagy valami barlangban éltél?

Akkor kb minden fiatal srác így járt. 😂

Igen, szerintem is gáz, de én pl. jót röhögtem ezen már akkor is. Vannak ennél sokkal undorítóbb divatok szerintem.

febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%
Régebben közszemérem megsérétséért fel lehetett volna jelenteni, de ez már nincsen benne az új Btk-ban... milyen kár.
febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szkafandert.
márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
évtizedek óta így öltözködnek a fiatalok Nyugaton egyes rétegek. nekem úgy tünik, hogy vagy te élsz burokban , vagy konzervatív vagy.
márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy övet.
márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ja, nem jön be neked a csávó, de azért lerántanád róla a gatyát. Szépen ellentmondasz magadnak. 😂
márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Lehet kinyúlt a naci vagy lefogyott. Az enyém is esik le mert fogytam. Dicsérd meg milyen vékony lett. Kor, nem.
márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, ha pasik mutogatják a szőrös seggüket. Nőként viszont ha egy hajszálad nem úgy áll, mint a többi, indul a nyávogás.
márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Az ha véletlenül kivillan az alsója ,az nem zavar ,de ő direkt letolja a feneke alá ,combközépig ,az már azért túlzás, szerintem.
márc. 17. 07:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!