Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kellene tennem ha zavar a...

Mit kellene tennem ha zavar a szomszéd srác öltözködése? volt hasonló problémátok,vagy sztoritok ,ti mit csináltatok végül ? Kort ,nemet írjatok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van a szomszédomban egy igen laza srác,aki mindig úgy hordja a nadrágját hogy kint van belőle a fél alsógatyája.Tudom hogy mindenki úgy öltözködik ahogy szeretne,én sem vagyok konzervatív,de szerintem az már sok hogy akaratlanul is tudom hogy milyen színű,márkájú boxert hord a srác.

Szerintetek változtatna a dolgon ha szólnék neki ,vagy a divat majmolása miatt folytatná tovább?

Egyszer olyan szívesen lerántanám róla a nadrágot,amikor a az alsónadrág 2/3-a látszik.



#nadrág #szomszéd #Fiatalos divat #Öltözködési probléma
jan. 30. 09:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Egyrészt az ízlés egyéni dolog, tehát teljesen egyéni választás kérdése, hogy ki hogyan öltözködik a magánéletben. Ez lenne a normális és így lenne mindenki boldog, mert akkor mindneki azzal fogalkozna, ami neki jó és örömet okoz és nem azzal, hogy mi nem tetszik neki másokban.

Ebből kivétel azok a hivatalos, vagy olyan helyek, ahol van etikett.

pld templom, iskola vagy hivatalos intézmény, és a különféle szórakozóhelyek, magánintézmének, ahol a tulajodnos meghatározhat egy öltözködési kódexet.

Egy házban, az utcán, vagy ahol nincs kifejezett megkötés ott pusztán kötekedés ez a fajta beleszólás más emberek stílusába. Kivétel ez alól, ha valaki antiszociálisan másokat zavar a viselkedésével, de az öltözködés nem tartozik ebbe.

Szomorú ország, társadalom, ahol másokkal van elfoglalva és azokat akarja megjavítani és nem azzal, hogy a saját életével foglalkozzon, azt javítsa.

Engem is sok minden zavar körülöttem, de megtanulható ezt kezelni és elfogadni, hogy különbözőek vagyunk, amíg mások nem korlátoznak a saját életemben.

A világ nagy és van lehetőség nem ott lenni, ahol a téged zavaróak vannak, vagy nem nézel oda, kiszűröd.

A világ nem attól lesz jobb,hogy senki nem lóg ki, hanem pont attól, hogy különbözőek vagyunk és elfogadjuk egymást úgy ahogy van, ha az enm ütközik kifejezetten erkölcsi noormákba.

Az öltözködés nem erkölcsi norma, hanem külsőség és nem okoz snekinek hátrányt.

márc. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%
Nevess egy jót, valahányszor meglátod. Akkor talán észbe kap. Kár, hogy kiveszett a stílusérzék elég sok emberből.
ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy:

1) tudtad, az eredetileg amcsi börtönökből származó lógó gatya (innen lett a hip-hop szubkultúra egyik meghatározó viselete) börtönön kívül való viselése sok helyen annak az egyértelmű nonverbális jele, hogy a viselője "készen áll az akcióra"? (Igen, a homo-erotikus fajtára)

2) nem telik övre? Mert akkor szívesen veszek / adok neked egyet!

3) bocs, hogy így ismeretlenül szólok, de tudsz róla, hogy fékfoltos az alsógatyád?

Garantáltan ledobja az ékszíjat :-)

ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Minden második lány 5 cm es mininadrágba.mászkál 5 éves kortól 50 ig,az nem baj?
ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24-es: de, baj. Csak az urak szokták értékelni, ha csinos is a lány/hölgy :-) Nők csak magukon értékelik, a többi nőt pedig lek*rvázzák persze.

Mondjuk én ezt ugyanannyira nem értem, mint a combközépig lógó nadrágot, pl. nem tudom, hogy nem botlik el a saját lábában. De aki hordja, biztos megoldja valahogy

ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha elég bátor vagy és jó a humorod, néha viccesen gúnyolódhatsz rajta, hátha veszi a lapot. Ha nem vagy ebben jó, akkor én lehet, nem szólnék, bár megértem, hogy zavar. Ennyi erővel lehetne csak boxerben is egész nap.
máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

26#


De hogyan gúnyolódjak,hogy ne legyek bunkó. Mit kellene ilyenkor mondanom ?

máj. 27. 08:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!