Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Retkes Debrecenben megfulladunk?

Retkes Debrecenben megfulladunk?

Figyelt kérdés
Megjott a szaharai porvihar ide is... a Dunantulra legalabb varhato este csapadek, itt meg nem lesz semmi ejjel. Igy is egy por- es leprafeszek a varos. Mi lesz itt? Mar most tusszogok...

ápr. 1. 17:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%

10 - Szavazz Gondolára!

Majd ő leállítja a gyárakat, elveszi tőlük a vizet és a villanyt, az oda vezető utakat lezárja...

Aztán fizetheted életed végéig a kártérítést, a kötbért, a perköltséget, az elmaradt hasznot...

Annak is annyi esze van mint neked...

ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10 A rasszizmusodon kívül egyetértek a kommenteddel... azt halkan hozzátenném, nekem voltak ázsiai lakótársaim Debrecenben, közös albérletben.

Sokkal nagyobb problémáim voltak a helyi és a közeli szatmári/borsodi lakótársakkal (!), mint velük.

ápr. 4. 09:43
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

11# Szóval se mondtam, hogy van értelmezhető ellenzék Debrecenben, de ha itt élsz és van egy csöpp eszed láthatod, hogy még Kósa idején is sokkal jobban fejlődött Debrecen, úgy hogy nem a fidesz volt kormányon.


12# Nem vagyok rasszista, de az ázsiaiak gyarmatosítani fogják az országot és a végén a dakotákkal fognak megküzdeni, akkor már magyar csak mutatóba lesz itt.

ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Noren1989 ***** válasza:
34%
#13, màsodikodra erős ikszdé.
ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyébként akkora a szállópor, hogyha letakarítom a fehér műanyag ablakkeretet itt a debreceni albérletben, 2 nap múlva megint tiszta por... pedig egy fás parkra néz.
ápr. 21. 00:56
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
15 Takarítsd le naponta.
ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16 Ugy latom, nem vagy a komplexebb szintu gondolkodas csimborasszoja (mondjuk ha helyi vagy, akkor nem is csodalom)... a kommentemmel azt is probaltam sugallni, hogy ezt a csodas levegot szivjuk be nap mint nap. A tudodet hogy takaritod ki?
ápr. 21. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!