Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangosan szexelő szomszéd. Mi...

Hangosan szexelő szomszéd. Mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja költözött mellém egy fiatal pár. Azóta heti minimum 4-5 napon azt kell hallgatnom, ahogy szexelnek.

Az ágy csapódik a falnak. A csaj pedig.. Szó szerint visít, üvölt, ordít, nem is tudom hogy nevezzem. Mindhárom egyszerre.

Előttük egy pár lakott itt a babájukkal, soha egy hangot nem hallottam át, ha sírt a baba azt is minimálisan, nem volt zavaró.

De amit ez a csaj leművel.. Tényleg nem a "kultúrált" szeretkezés kategória. Mintha ölnék közbe, vagy nemtudom.

Hogy lehetne szólni nekik, hogy kevésbé legyen ciki? Majdnem minden nap összefutunk, tehát úgy kéne intézni, hogy ne legyen megalázó, ha találkozunk. :D

Kb 3 hete raktam egy cetlit az ajtajukra, ahol szépen, kultúráltan megfogalmaztam, hogy legyenek szívesek halkabban szexelni, de nem használt.

Ötletek?


És nem, nem vagyok féltékeny. Rendben van a szexuális életem, de ez a helyzet már nagyon zavaró. :)


2015. nov. 20. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kopogj át ilyenkor és vigyél egy levél fájdalomcsillapítót azzal a szöveggel, hogy hallottad mennyire fáj a feje:)
2015. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Utvefuro es Rammstein.


Amugy kopogj at hogy beszallhatsz e...

2015. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Csatlakozom a 2. Hez. Esetleg még Prodigy teljes hangerőn.

Ez az a pofátlan tipus,akinél a kultúrált eszközök nem fognak működni.

2015. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2015. nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor mindenképpen személyesen kéne intéznem? Na, pont ezt nem akartam. :D

De ha nincs más.. Ez az állapot így nem maradhat, szóval valamit muszáj lesz csinálnom.

2015. nov. 20. 12:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kora reggeli órákban, amikor biztos alszanak, akkor kell fúrni kalapálni hangoskodni, hogy érezze a törődést.:)
2015. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

amikor dugnak kezd el hangosan rugdosni a bejarati ajtajukat.


Utana tunj el.

2015. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Benny Hill show zenéje max hangerőn. Garantáltan elmegy a kedvük mindentől. :)
2015. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz egy cédulát azzal az üzenettel, hogy megtetted a feljelentést a férfi ellen, amiért minden este kínozza a nőt. A családon belüli erőszak nem játék, te pedig fültanúja vagy és már nem bírod.
2015. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a következő megoldásokat hallottam:

- közös földszinti faliújságra kiírni, hogy legyenek szívesebbek halkabban bszni az első emelet háromban, mert már a vakolat is pereg miatta,

- bszás hangját kihangosítani lépcsőházba,

- hangosan játszani valami nagyon illúzióromboló dolgot (Donald kacsa, Fecsegő tipegők, stb.)

- finom jelzésként postaládába dobált koton "látom, szükség van rá" üzenettel (ha nagyon köcsög akarsz lenni, ki is szúrhatod, legalább ha gyerekük lesz, kevésbé lesznek hangosak)

2015. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!