Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangosan szexelő szomszéd. Mi...

Hangosan szexelő szomszéd. Mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja költözött mellém egy fiatal pár. Azóta heti minimum 4-5 napon azt kell hallgatnom, ahogy szexelnek.

Az ágy csapódik a falnak. A csaj pedig.. Szó szerint visít, üvölt, ordít, nem is tudom hogy nevezzem. Mindhárom egyszerre.

Előttük egy pár lakott itt a babájukkal, soha egy hangot nem hallottam át, ha sírt a baba azt is minimálisan, nem volt zavaró.

De amit ez a csaj leművel.. Tényleg nem a "kultúrált" szeretkezés kategória. Mintha ölnék közbe, vagy nemtudom.

Hogy lehetne szólni nekik, hogy kevésbé legyen ciki? Majdnem minden nap összefutunk, tehát úgy kéne intézni, hogy ne legyen megalázó, ha találkozunk. :D

Kb 3 hete raktam egy cetlit az ajtajukra, ahol szépen, kultúráltan megfogalmaztam, hogy legyenek szívesek halkabban szexelni, de nem használt.

Ötletek?


És nem, nem vagyok féltékeny. Rendben van a szexuális életem, de ez a helyzet már nagyon zavaró. :)


2015. nov. 20. 12:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az én szomszédom "zenét" hallgat (tüc-tüc cigányzene) ... valamelyik nap benyomtam teljes hangerőn ezt - loopon


https://www.youtube.com/watch?v=ZPlUjhroNd4

negyed óra múlva kuss volt a szomszédban

2015. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem kulturált módon oldanám meg, hanem nyilvánosan, a fali üzenőre kitenni.

Alázd csak meg őket, ha ilyen prasztok, megérdemlik.

2015. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Végül elköltöztem. :D

Átmentem nekik szólni pontosan 6-szor, nem hatott. Ezt láttam a legjobb megoldásnak.

2016. márc. 1. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!