Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova menjek lakni és mit...

Hova menjek lakni és mit dolgozzak?

Figyelt kérdés

Kiraktak a szüleim. Senkihez sem tudok menni. Átmenetileg a barátnőmnél lakom. Diák munkát dolgozon ezért havi 40-50 ezret keresek. Csak az érettségim van meg. Cukrásznak kezdtem el tanulni de több mint a fele hátra van. Bár így valószínüleg abba kell hagynom. Milyen munkát keressek gyorsan amiből megtudok élni és hova menjek lakni ha nincs penzem kifizetni a kauciót de még csak egy normális albérleti díjat sem.

Kérlek segítsetek!!! :(

19/L Budapest



2017. jan. 2. 22:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon ritkán van ott kaja. Van egy nyaralojuk és rengetegszer ott vannak. Es csak a semmibol neha neha haza jonnek itt vannak pár napot majd megint kimennek. Es megcsinalnam a dolgok egy reszet, de 2 munkahelyen dolgoztam es suliba jártam néha aludni sem volt időm nem hogy takarítani. De most a sulit ott hagytam. Már csak jól fizető munkahelyet kell keresnem. Végülis a prostituáltak jol élnek mostanság...-.- :(
2017. jan. 8. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!