Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinál egy olyan 35 éves...

Mit csinál egy olyan 35 éves férfi esténként, aki régóta egyedül él?

Figyelt kérdés
Mivel telnek el az estéi? Komolyan érdekel! 34/N

2020. nov. 29. 16:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%
Mert addig a szeretőjénél van.
2020. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, szerintem ne agyalj erre a mikor/miért nem ír témára. Inkább találkozzatok, randizzatok, a férfiaknak terhes ez a folyamatos írogatás.
2020. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodj meg, EL TUDJA VERNI az időt! Komolyra fordítva a szót, számtalan elfoglaltság van, amit lehet a négy fal között is csinálni és alkalmas arra, hogy lekösse egy férfi életét. Sportműsorok, sportfogadás, csillagászat, interneten keresztül szinte bármire rálátást tud nyerni, ami iránt érdeklődik. Rádióamatőrködés, játék videójátékon vagy számítógépen. Telefont is buzerálhat, ha az kapcsolja ki! Televíziót nézhet, klasszikusan értelmezett rádiót is hallgathat, ha nem érzi magát úgy tőle, hogy elhülyül ettől. Főzhet. Az ápoltabbak komoly időket beáldozhatnak arra is, hogy a személyes igényeiknek megfelelhessenek. Akvarisztika. Hobbi szintű zenélés vagy gyakorlás a profi zenéhez. És ne felejtsük el, hogy ezekkel párhuzamban vannak kötelezettségek is, amelyek az önellátás okán merülnek fel feladatként. Simán el lehet pancsolni akármennyi időt, ha van arra igénye egy férfinek, hogy ne üresben bámuljon maga elé.
2020. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De ő nem akar talizni, hiába mondom neki! Már párszor offoltam emiatt! Aztán mindig mondja-adja a szépet, hogy ennyire meg annyira tetszem neki, meg ezt meg azt csinálná, ha ott lennék, és mikor megkérdezem, hogy találkozunk-e, nem jó neki. Aztán másnap megint ír 22.00 óra után! És ez megy augusztus óta! Nálam jobban senki se utál írogatni amúgy! Szóval nem értem őt. Kértem, hogy ebédeljünk együtt, de ő csak a legjobb barátjával aki egyben a munkatársa is ebédel. Mondom ok.
2020. nov. 29. 17:27
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Akkor kérdező engedd el, ha egy ilyen instabil ember, aki nem tud felnőtt módjára viselkedni, ez az agyhúzogatás huszonévesen is gáz volt. Tudd mennyit érsz!
2020. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
Neked kell eldöntened, hogy melyik kapcsolatba mennyi energiát óhajtasz bele fektetni, - ezt rajtad kívül senki más nem döntheti el!
2020. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Kiveri magának.
2020. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
35%
10-ig a többi csajnak írkál. Várd ki a sorod...
2020. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez hülye teljesen, én örülnék ha egy nő találkozni is akarna. Kész csoda lenne.
2020. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
87%
Munka után ügyintézés, bevásárlás, van, amikor képzésre járok, néha hazaviszem a munkám egy részét. (F38)
2020. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!