Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 29 évesen nincsenek emberi...

29 évesen nincsenek emberi kapcsolataim, teljesen egyedül vagyok. Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 04:13
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
44%

Kérdésre válaszolva: nem gyakori. Csak azért tűnhet annak, mert egy ilyen kérdés alá gyűlnek az olyan lelki nyomorékok, mint te meg én.


30fm

ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
73%
#21: Mi az az fm?
ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
89%
42 éves vagyok: a szülők, tesón kívül nincs senkim. A mai világban ez már nem feltűnő.
ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

21-es, nem vagy lelki nyomorék, de mások se, mert magányosak.

A magány ellen lehet tenni. Vannak olyan időszakok az életben, amikor fogynak a barátok, de aki nem gubózik be teljesen, újra tudja termelni a barátságokat.

ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
18.: Akkor van barátod. Örülj neki, viszont valóban jó, ha több barát van. Másrészt az ember, ha netán megromlik a kapcsolata, nehezebben léphet ki belőle, ha magányos, ezért is jobb a több barát.
ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Itt írhatnánk egymásnak pl f
ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
25. A férj sose lesz olyan barát, mint egy jó haver. Nem tudom, jól megfogalmazni. A partnereddel nem tudod úgy kibeszélni a problémákat. Persze, ellehet neki mondani sokmindent, de az mégsem olyan... A vele kapott barátok pedig nem olyanok amilyenre igazán vágysz. Nekem teljesen más a stilusom, és az érdeklődési köröm. Ők, hogy úgy mondjam azok a mulatós társaság, a retro zenékkel, én viszont steampunk vagyok, egy kis death metallal... Így nehéz összebújva kacagni a világon(na jó ez ellentmondás, de ugye azt látod mindenhol, hogy a jó barinők összesúgva röhögnek mindenen)... Muszáj kifordítani magam és rózsaszín habosra dekorálni a házam, mert elborzadnak a stilusomtól. Én csontváz figurát ültetek a karácsonyfa csúcsára... Szóval azok a barátok nem olyanok. Elmegyünk egy társaságba és magányosan ülök a sarokban, mert nem tudok hosszabban beszélgetni velük. Társas magány, azt hiszem így hívják. Én már nem keresek új barátságokat, mert nem akarok újra csalódni. Az interneten ma meg már kiben lehet bízni? Ki tudja ki ül a számítógép másik oldalán... Az idő múlásával az ember egyre nehezebben barátkozik.
ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 NeugasShaman válasza:
100%

Meglehetősen közelinek érzem a kérdésed hozzám, én 27/F vagyok és néhány hónapja hasonlóan éreztem magam, összes barátomtól elszigetelődtem és nagyon rossz volt.


Nyilván nem látok rá a helyzetedre, de nekem nagyon sokat segített az, hogy elmentem egy jó pszichológushoz és megbeszéltem (és még azóta is járok) vele, hogy milyen érzések merülnek fel benned bizonyos baráti/családi kapcsolataid mentén.


Ez nagyon sokat segíthet abban, hogy megértsd, mi okozta ezt az elszigetelődést!


A fentieket pedig ugye mind arra feltételezve írom, hogy nem örülsz ennek / nem vagy boldog egyedül, mert van akinek teljesen komfortos egyedül lenni. :)

ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
69%
27-es: szerintem te inkább nem illesz össze a pároddal. Nekem a párom a legjobb barátom, mindent meg tudok beszélni vele.
ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
78%
barátkozni valaki? 28 F
ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!