Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek már?

Mit tegyek már?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni ezt az érzést.A menyasszonyom lecserélt egy 40 éves férfire akit 2 hete ismer.Én 29 vagyok,ő 21 éves.Azòta nem is kommunikál velem,teljesen kizárt az életéből és hiába próbáltam kérni hogy beszéljük meg,semmi.Remegek,a sìrògörcs kerülget és folyton arra várok,mikor jön vissza hozzám.Ő volt a mindenem úgy érzem nem bírom tovább és kinyìrom magamat már.
máj. 12. 01:14
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%

Semmi esetre se öld meg magad.


Öngyilkossági gondolatok esetén: [link]

Este 7 és reggel 7 óra között ingyenesen és anonim módon hívható telefonszám: +36 80 505 390


Másrészt többet kéne tudni a helyzetről, hogy tanácsot adjak.


Látatlanban annyit, hogy aki ilyet tett veled, az soha nem is szeretett, miatta ne tedd ezt magaddal.


Tudom könnyű mondani, de ne pazarold a szellemi egészségedet egy ilyen emberre.


Fordulj szakemberhez. Nem ciki.

máj. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Figyi, próbáld meg objektívan ,kivűlàllókènt szemlèlni .

Jó,hogy megszabadultâl tőle.

Vigye csak

máj. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira utáltam azt a szöveget, hogy "majd jön másik". Vagy "nem ő az egyetlen". Annyi empátia nem szorult beléjük, hogy lássák, hogy, de, ő az igazi.


Szar volt.

Kihevertem.

Már jobb a helyzet.

Azóta rájöttem, hogy igazuk volt.

29 éves vagy, legjobb! Sok öröm vár még rád, mással, később örülni fogsz még, hogy így alalult. ;)

máj. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

21 éves, felelőtlen még egy házassághoz, csípi a légy...

Szerinted ezek után jobb lenne, ha visszajönne? Ha utánam dobnák se kéne. Méltóság..

Én is átéltem ezt 15 évvel ezelőtt, én nő vagyok.

Kőkemény krízise volt az életemnek. Igy utólag azt mondom, hogy túlsajnáltam magam akkoriban, és valóban nem tőle függött az életem. Itt vagyok, kb ragyogok, jobbat találtam, viszont a mai napig álmodok vele. Esküszöm soha nem jut eszembe éber állapotban, sőt örülök, hogy mással vagyok, de a jelek szerint akkora trauma volt, hogy a tudatalattimban még beköszön. Ilyenkor amikor felébredek, megkönnyebbülök, hogy csak álmodtam.

Ami nekem segített, a puszta méltóságom. Nem hagytam csorbulni, menjen a pokolba az ilyen. Igen, én is vártam, hogy eltelik x idő, és hívni fog azzal, hogy megbánta. Hát nem hívott. Nem adatott meg nekem ez az elégtétel, amit már nem bánok. Mitől gondolhattam, hogy én vagyok a legjobb? Az vagyok, csak nem neki voltam az, hanem a jelenlegi páromnak. Ennek így kellett lennie, a Tiednek is meglesz a miértje, csak később fogod megtudni.

Kitartást!

máj. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak ugyanolyan mint bármelyik másik szakítás, egy kivétellel, hogy már a menyasszonyod volt...


Csak elfogadni tudod. És majd túllépni rajta.


Semmi más csodamód nincs erre.

máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

Majd kihevered. Amúgy nem tudom mit vártál egy 21 éves csajtól. Eszembe nem jutna a huszas éveim elején férjhez menni... 😬 Téged meg jól lecserélt egy sugar daddyre. Majd ha nyersz a lottón, visszamegy hozzád, ne aggódj.

35/N

máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Röviden, örülj neki, hogy most lépett le a kis riherongy, nem miután kiperkáltad az esküvőt és viszi a fele pénzedet is.

Persze, most ez durva, meg el sem tudod képzelni ezt az érzést, de hidd el, így lesz.

Egyrészt idő, ha viszont úgy érzed egyedül nem boldogulsz, akkor szakembert kell keresni, nem a neten várni a megváltást pár soros válaszoktól (tényleg)

máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ha egyedül nem tudod feldolgozni akkor fordulj pszichológushoz. Ezt tényleg segítő szándékkal írom, nem azért mert ez a divat!

Tudom hogy mit érzel, velem is történt már hasonló, én viszont voltam annyira erős lelkileg, hogy szép lassan fel tudtam dolgozni (kb 1,5 év alatt). De ha valakinek egyedül nem megy akkor nem szégyen pszichológushoz fordulni.

Egyébként senki nem birtokolhat senkit(!), nem vagyunk senkinek a tulajdona. És ha bizony valaki úgy dönt hogy menni akar, akkor a másik köteles elengedni, mert a személyi szabadság korlátozását a törvény bünteti. Vagyis joga volt a volt párodnak így dönteni. Tudom nehéz ezt elfogadni, de ez így van. Neked meg jogod lesz nem visszafogadni ha egyszer meggondolná magát!

máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Az idő segít.

Én is várok egy hívást, ha ez neked segít, nem vagy egyedül.

Azért jó szar érzés, meg kell mondjam. De túl leszünk rajta!

máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"Én annyira utáltam azt a szöveget, hogy "majd jön másik". Vagy "nem ő az egyetlen". Annyi empátia nem szorult beléjük, hogy lássák, hogy, de, ő az igazi."


Nálam az, hogy valaki az "igazi" legyen, annak szükséges feltétele, hogy én is kelljek neki.

Hogy váratlanul és hirtelen derült ki, hogy nem, az fájdalmas, de jobb előbb túlesni rajta, mint később.


Kérdező, ne tegyél semmit. Kis idő eltelik és kihevered. És rájössz, hogy ennek így kellett lennie. Aki így eldob, mint egy rongyot, az nem is érdemel meg téged. Majd az új sugar daddy meg őt fogja dobni, akkor ráeszmél, hogy milyen érzés.

máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!