Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem leszek már boldog?

Sosem leszek már boldog?

Figyelt kérdés
Egy katasztrófa az életem amióta az ex barátnőm szakított velem novemberben. Azóta havonta járok pszichiaterhez és pszichologushoz, a gyógyszereken kívül más értelme nincs is az egésznek, valószínűleg azok se segítenek. Ha megtehetem akkor iszok egyedül, olyankor pár órára máshogy látom legalább a világot egy kicsivel. Társkeresőkön próbálkoztam...katasztrófa, a lányok harmada ha visszaír kb, azok is csak pár mondatot aztán eltűnnek, nem is értem mi értelme. Egy lánnyal találkozok olyan 2 hetente egyszer 1-1 órára (csak sétálunk vagy beülünk valahova beszélgetni)...semmilyen irányba nem haladunk, az előző két barátnőmön már az első találkozások után éreztem, hogy kezdenek érezni irántam valamit, itt semmi ilyen nincs. Próbáltam magamra erőltetni a gaminget, a sportot, sorozatokat...semmi nem köt le. Legszívesebben fejbe lőném magam, ha lenne mivel.
máj. 19. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha iszol meg gyógyszerezel,akkor csak egyre gyagyásabb leszel.

Egyik sem vezet a boldogság felé és nem szüntetik meg a problámát,maximum csak átmenetileg lazít el.

máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
26F :(
máj. 19. 12:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a problémáid kiváltó oka hogy nincs komoly párkapcsolatod?


30 elmúltam, sosem volt párkapcsolatom (nem azért mert igényem ne lett volna rá) aztán valahogy még is egész jól el vagyok.

máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A problémám akkor sem szűnik meg ha ezeket nem teszem sajnos. Azért teljesen bolond nem vagyok. Bsc diplomám van, felelősségteljes munkát végzek, csupán szétestem teljesen a magány és kilátástalanság miatt...
máj. 19. 12:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Viszont én nem érzem magam így jól. Egész héten egy garzonban vagyok, nincs a városban senkim. Családot szeretnék egyszer, szeretni és szeretve lenni.
máj. 19. 12:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen okés hogy erre van igényed, csak ne zakkanj bele, hogy most éppen az adott pillanatban nincs.
máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elotte volt, hogy nem volt parod? Akkor is igy erezted magad? Vagy mindig kapcsolatrol kapcsolatra szalltal?
máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne ennyire nehéz a pártalálás akkor valószínüleg azt tettem volna. Mivel az, ezért a két exem között volt 3 évnyi szingliség. Igen akkor is hasonlóan nyomorultul éreztem magam. Most vannak extra tényezők is ahogy ennek az előzőnek vége lett sajnos. Bár belegondolva és tanulva abból...inkább kerülnöm kellene mindenféle módon a kapcsolatokat mintsem reménykedni hogy minel hamarabb jon egy...viszont egyszerűen csak akkor tudok boldog lenni, csak azokat az éveket tudom boldognak elkönyvelni.
máj. 19. 15:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyreszt fel kene dolgoznod a szakitasod es az egyeb "extra tenyezoket". Masreszt abba nem lovald bele magad, h kerulnod kene a kapcsolatokat... Megertem a gondolatmenetet, ebben hasonlo, amiben vagyok. En spec terapiara jarok, hogy ertsem es megvaltoztassam azokat a dolgokat, amik rajtam csusznak el a parkapcsolataimban. Remelem, ha rendet teszek ezzel kapcsolatban a fejemben es a lelkemben, akkor talalok vegre jo kapcsolatot. Vagy legalabb eselyem lesz elkerulni a sz_rt. Mert veled ellentetben en az egyedul toltott idoszakaimat tartom boldogabbnak. De nem akarok egyedul megoregedni en se.
máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy még 26 évesen elveszve, lemaradva semmiről. Szar egyedül, rohadtul fáj a hiánya, de az idő neked dolgozik. Jobb lesz majd, hidd el. Bírd még egy kicsit, jön majd valami inger (külső vagy belső), ami kiráz ebből.
máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!