Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találok senkit, aki...

Miért nem találok senkit, aki szeretne, megölelne, aki időt szánna arra, hogy megismerjen?

Figyelt kérdés

nem írok le részletesen mindent,mert azt már senki se olvasná el... de így legalább kiadhatom a gondjaim egy részét...


nem is tudom,h hol kezdjem.17 éves fiú vagyok és nincs senkim.ez önmagába még nem is lenne baj.az igazi gond az,hogy soha nem éreztem más szeretetét.ha otthon vagyok,akkor se érzem/éreztem azt a bizonyos "családi tüzet".legfeljebb a testvéreimet érdekelte a lelki állapotom,de velük se tudtam mindent megbeszélni,nagyon különbözünk.

tudom,vannak hiányosságaim,de alapvetően nem vagyok 1 undorító kinézetű srác.ha valaki közvetlen velem,elég hamar feloldódok és olyankor jól el tudok poénkodni,mivel elég érzelmes (és mások szerint értelmes) vagyok,komoly témákról is lehet velem beszélgetni.ennek ellenére a legtöbb ember (főleg lányok) lesz*rják a fejemet,még akkor is,ha előtte "aranyosnak" tituláltak.szeretném növelni az önbecsülésem,de az alapból nem könnyű munka,hát még így...

igaz van egy-két nagy becsben tartott barátom,akik kedvesek velem és tartják bennem a lelket (sokszor anélkül,h tudnának a problémáimról),de velük se találkozok sűrűn,főleg mert nincs 1 kialakult baráti társaságom,ahol mindenki ismer mindenkit.

ha találnék valakit,aki őszintén tudna szeretni,nagyon boldog lennék,mert akkor tudnám,hogy van értelme az életemnek.

nem tudom mit tegyek,csak abban vagyok biztos,hogy nagyon fáj az élet...

köszönöm,hogy elolvastad!bocsánat,ha nehézkes volt a megfogalmazás,de nem tudtam máshogy leírni.


2013. okt. 29. 15:03
 1/6 anonim válasza:
0%
Mert egy kis hisztipisti vagy.
2013. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló gondjaim vannak nekem is. Nagyon nehezen nyílok meg embereknek (régebbi sérelmek miatt). Vannak barátaim a suliban, de ritka az, ha elhívnak valahova. Amolyan utolsó lehetőségként tartanak számon. Nem utálnak, de nem is értenek meg.

Senki sem kérdezi meg, hogy mi van velem vagy ha mégis, nem igazán érdekli őket.

Szerintem alapjában véve nem rossz a személyiségem, azon kívül, hogy félénk vagyok, de az emberek nem is próbálnak megismerni.

(ha gondolod írhatsz.)

15/L

2013. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerelemre vágysz vagy egy igazi barátságra?


Amugy én is hasonloan gondolkozom, jo lenne talalni valakit, akivel mindent meg tudok beszélni, s aki érezteti, hogy nem csak én találom értékesnek a kapcsolatunkat. Sokszor és sok módon próbaltam m´r megszuntetni a magányosságomat, eddig sikertelenul. Ha nem csak szerelmet keresel s lenne kedved beszélgetni komoly es kevésbé komoly témákrol, irj batran : -)


Ha csak szerelemre vágysz, akkor pedig sok sikert ! értékes embernek tunsz, akinek kijar az ørøm


20-f

2013. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig is kerestem az ilyen visszahúzódó embereket, de még nem találtam olyat, aki tényleg törődésre vágyik. Hiába foglalkoztam velük nem adták meg ugyanezt nekem. Szóval nem értem miért sajnáltatják magukat. Még a legcsúnyább lányok is ezt csinálták velem. Pedig én nem tartok senkit se csúnyának. Kicsit más a világnézetem mint az átlagnak, de nem vagyok agresszív és se gyűlölköző. Megértő vagyok. Egyszerűen csak barátkozni szeretnék.
2013. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is visszahúzódó vagyok. Nem vagyok haragba senkivel, de mégis inkább olyannal barátkozik mindenki, aki bulizik, pasizik, csajozik. Ha összevesztek hozzám jöttek beszélgetni, de miest kibékültek én már nem számítottam. Sokat sírtam esténként mikor eszembe jutott, hogy egy barátom sincs, de már megszoktam. Igaz, időközben rámtalált a szerelem, s így már nem érzem magam egyedül
2013. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

enis igy vagyok vele

az a bajom hogy mostanába mindenki iszik, cigizik, drogozik

en meg nem birom az ilyeneket

inkább leszek egyedul

2014. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!