Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félénkek olvassátok el?

Félénkek olvassátok el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy amerikai pszichológiai irányzat azt, mondja, hogy szociális szabadság gyakorlatokkal nagyon gyorsan elfelejtheted a félénkségedet. Azt mondja, hogy égesd be magad egy-kétszer, utána már nem fog érdekelni, hogy mások mit gondolnak rólad, és sokkal felszabadultabban fogsz bármilyen szituációban viselkedni. Például: menj valami forgalmas helyen és csinálj egy-két fekvőtámaszt az emberek között. Hagyjad hadd nézzenek, ne zavarjon és menjél tovább mintha mi sem történt volna. :D De rengeteg ilyen gyakorlat van, kínosabbak is kevésbé kínosabbak is.

Na már most, ha valakinek van kedve a Dunántúlon (Veszprém megye) ilyen "tréning"-en részt venni, akkor szóljon nekem, mert én is ki akarom próbálni, és ketten könnyebb lenne. Ja amúgy 26 férfi vagyok, tehát inkább férfiak jelentkezzenek.

Ez nem pénzes, nem üzlet és nem barátnőt keresek. Párkapcsolatban élek, csak szeretném fejleszteni a bátorságomat, kockázatvállaló képességemet. Asszem ennyit akartam, írjatok. :)



2014. jan. 30. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem Pesten van, azért jó tipp. Lehet benne valami. :)
2014. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul írtam, de ez nem egy szervezett tréning, hanem aki ír, azzal lebeszélhetünk egy időpontot, helyet aztán tolhatjuk, ha hasonló cipőben jár mint én. :)
2014. jan. 30. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet benne igazság, mert párszor nekem is sikerült beégetni magam amikor ügyetlenebb napom volt. És mostmár kevésbé vagyok érzékenyebb. De még így is félek a nőktől/párkapcsolattól.


Pápai vagy?

2014. jan. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez jóó:D Én inkább Pesten csinálnám, mert ott nagy a tömeg és biztosan nem ismer senki, és egy lánnyal (én is az vagyok). Esetleg ha vkit érdekel, rám írhat.
2014. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!