Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, nemtudom mitévő...

Mit tegyek, nemtudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés

mit tennêl, ha s

ínen lenne az életed, mégis se barátaid se barátnőd sincs, akivel megoszd az érzéseid , gondolataid, egyszerűen úgy élnéd a napjaid, mint egy gép. dolgozól egêsz nap, és alszol. velem ez van , helyemben mit tennétek.



2014. aug. 19. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem lenne sínen az életem. ;) Nekem abba beletartoznak a barátok.
2014. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem nem az a sīnen, hanem az hogy 19-éves 180-e ft keresek, tisztességes munkával, albérletet tartok fenn stb.
2014. aug. 19. 21:59
 3/9 A kérdező kommentje:

mondjuk mára már az a jó, ha egy csöves senki vagy, aki meg dolgozik, normális s

tb , az a sz*r. csöves magyarország én így szeretlek :D..

2014. aug. 19. 23:12
 4/9 *Victorique* ***** válasza:

Miért nincsenek barátaid?

Amúgy, ha annyira szeretnék barátokat keresnék valami közösséget, pl ha szeretsz túrázni akkor eljárhatnál szervezett túrákra, tematikus klubokba, sport órákra, vagy valami neked tetsző tanfolyamra, máris megvan a közös érdeklődés, lehet tovább lépni, közös progi, ismeretségi kör bővítése. Ha nem érsz rá erre hétköznap, akkor hétvégén, csak van egy kis szabadidőd.

Barátnőhöz szintén jók lehetnek a fentiek, esetleg társkeresőn is belebotolhatsz a nagy Ő-be.

Minden esetre ragadd meg a gyeplőt, hiszen a Te életedet csakis Te irányíthatod!

2014. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy szar vagy. Az nagyon szép, hogy becsületes munkával sok pénzt keresel, meg karriert csinálsz, de nekem ahhoz, hogy úgy érezzem, hogy sínen van az életem kellenek még barátok és párkapcsolat is. Ezek nélkül nem lennék boldog. De ne aggódj, te sem leszel örökre magányos, egy kis időt biztosan tudsz szakítani ismerkedésre, ha akarsz. :)
2014. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2014. aug. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat.. Utolsó kérdező, nem mind1???
2014. aug. 22. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
De.
2014. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen becsületes munkával lehet 180 ezret keresni, amihez csak ennyire kell tudni írni?


Szerintem bunkónak tartanak, azért nincs barátod. Ahhoz hogy barátokat vegyél, nem 180-as fizetés kellene.

2014. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!