Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy én mindenki...

Miért van az, hogy én mindenkinek ott vagyok a legkisebb problémánál is, de ha nekem van bajom senki nem segít?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kéne csinálnom. A családom is ezt csinálja, a barátaim szintén. Nincs kihez fordulnom a problémáimmal, és ezt nem bírom tovább.

16/L



2014. okt. 11. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj, ha gondolod, én meghallgatlak :)
2014. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz , ha szeretnél róla beszélni :D
2014. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
...mert az emberek sajnos önzőek..és kihasználnak a saját "érdekük" miatt..16éves vagy,sajnos még nagy sok minden előtted áll..
2014. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű: mert az emberek zöme önző, és csak lelki szemetes ládát akar, aki meghallgatja néha, de visszafelé már ez nem működik.

Az emberek meg általában nem kíváncsiak a rosszkedvű, problémás emberekre, csak vidám bohócokat keresnek. Szóval ha megértő barátra vágysz, akkor Magyarországon nagyon sokáig kell keresgélned.

2014. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél antiszoc. mint én én nem mondok senkinek semmit magamról de más se nagyon izgat engem... Vagyis így vagyok vele de persze legbelül mindenki egy olyan társra vágyik aki meghalgatja és segít na keress egy olyat és minden rendben lesz.
2014. nov. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ismerkedj úgy, hogy pozitív vagy, de ha a problémáidról beszélsz azt is meghallgatják. Nekem csak ilyen barátaim vannak, kölcsönösen meghallgatjuk egymást. Aki nem ilyen az nem érdemel meg. Sőt sok barátságom a kölcsönös problémák megbeszélésére alapult, mondjuk ez is egy rossz véglet, mert megszűntek a problémák és így a barátság is.

Minden esetre először ülj le és beszélj komolyan a mostani barátaiddal, ne engedd, hogy keresztülnézzenek rajtad, mert akkor nem barátok.

2015. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!