Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon mit gondolnak a legalább...

Vajon mit gondolnak a legalább fél éve egyedülálló hölgyek, miért nem akad társuk?

Figyelt kérdés

Például:

"Túl szép és okos vagyok, a férfiak nem mernek megközelíteni, kezdeményezni?"

"Túl csúnya vagyok?"

"A ffiak számára zavaróan okos vagyok?"

"Túlzottan igényes vagyok?"

"Én mindenben ok vagyok, csakis a férfiakban van a hiba?"

"Gyerekeim vannak és őket nem szívesen vállalja fel egy új férfi?"

"Kifutottam az időből, öreg vagyok?"

"A kiállhatatlanul hülye természetemben van a hiba?"

"Túl jóindulatú voltam világéletemben és mindig bedőltem a széltoló, csapodár alakoknak?"

"Azért mert rosszul választottam két esélyes közül?"

"Mert egyszerűen nincs a környezetemben ism. lehetőség?"



2014. okt. 29. 16:23
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Nem akad?

"Ez már feltételezi, hogy kellene, de nem akad. Ha csak ilyen helyzetben lévőkre szűkíted a kérdést, akkor én nem vagyok kompetens. Ha az kérdés, hogy miért nincs, akkor igen, én is: mert sokkal jobb így az élet. Nyugisabb, szabadabb stb.

És téged mi motivált a kérdés megfogalmazásban?"


De nem gondolod, hogy így lemaradsz jópár értékes, kellemes dologról? Az előnyök mellett mennyire érzed a hátrányokat? Átlag esetben, ha nem vagy aszexuális, vagy leszbikus.

Motíváció? Egyszerűen nem értettem, hogy egy rendkívül helyes és rendkívül okos, képzett, gyermektelen nő hogyan, miért maradhatott magányos túl a harmincon? Abban bíztam, hogy valami támpontot kapok itt. Tőle már nem lehet megkérdezni.

2014. nov. 12. 07:33
 22/51 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nálam a túlzottan igényes vagyok, és a nincs ismerkedési lehetőség játszik.
2014. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
27%

Teljesen lényegtelen, mit gondolnak. Ha egy nő sokáig nem talál társat, akkor nyilvánvaló, h az elvárásai az egekben vannak. Magyarországon meg aztán különösen beképzeltek a nők. A "túl jó nő vagyok, túl okos vagyok" meg csak szánalmas önigazolások olyan nőktől, akik beképzeltek, túl vannak a 30-on és a kutyának sem kellenek. A nőkre egyébként is jellemző,h mindig másban keresik a hibát.

Az önmagukat túl okosnak tartó nőkkel hasonló a helyzet, általában nem okosak, csak beképzeltek és kötekedőek, az ilyen nőket meg egy értelmes férfi messziről elkerül.

2014. nov. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
22-es: Hogyan érted, milyen tekintetben vagy túl igényes? Mi az, amit a mai magyar férfiak nem tudnak teljesíteni? Miben maradnak el a követelményektől?
2014. nov. 15. 09:37
 25/51 A kérdező kommentje:

23-as: Ezt most komolyan így látod? Mert a képzettséget tekintve sajnos látható egy egyenlőtlenség. Az értelmiségen belül sokkal több a nő. pl. pedagógusi, pszichológusi, orvosi pálya. Vajon mi a jelenség oka?

Vajon így dívik ez Nyugaton is?

2014. nov. 15. 09:43
 26/51 anonim ***** válasza:
33%

Én fél éve vagyok egyedül, akkor hagyott el a férjem.

Azért vagyok szingli, mert még csak most lettem túl az exemen :)

20/N

2014. nov. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
63%

"Túl csúnya vagyok?" és

"A kiállhatatlanul hülye természetemben van a hiba?"

2016. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
63%
"Én mindenben ok vagyok, csakis a férfiakban van a hiba?"
2016. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld mindenkinek.
2016. ápr. 26. 07:44
 30/51 anonim ***** válasza:
0%

Olyanok ezek a választási lehetőségek, mintha még nem beszélgettél volna nővel.


Mindegyik olyan önmagát lenéző. Nincs olyan, hogy "rájöttem, hogy rendben tartani egy férfit olyan, mintha lenne még egy gyerekem".


Nekem nem volt ez a problémám, de beszélgettem már nőkkel.

2016. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!