Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenem megvan, mégis egyedül...

Mindenem megvan, mégis egyedül érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályomba egy klikkbe egész jól elvagyok, van barátom, a szüleimmel se rossz a kapcsolatom, mégis egyedül érzem magam, magányosnak. Miért van ez? Mit tehetnék? :(
2015. nov. 23. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

túl sokra vágysz!

elégedj meg ezekkel másnak sokkal kevesebb sincs te pedig panaszkodsz, gondolkozz el ezen.

2015. nov. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért vágynék túl sokra? Örülök, hogy ők vannak nekem, mégis egyedül érzem magam... Nem tudom, honnan szedted, hogy nekem annyi minden kéne.
2015. nov. 24. 20:14
 3/6 A kérdező kommentje:
, de mégis*
2015. nov. 24. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
mondom h értékeljed azt amid van!
2015. nov. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Roland G. ***** válasza:

Van barátod és egyedül érzed magad?

Nem lehet,hogy ez a baj?

2015. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

46%-os. Már értem miért ilyen az értékelésed...


Előző: Hogy érted? Mert tudom, hogy baj, hogy ennyien körülvesznek és egyedül érzem magam, csak nem tudom miért. És én a miért-re keresek választ. Tudom, hogy senki se gondolatolvasó, csak gondoltam hátha valaki tud valami értelmes választ is adni, ami talán segíthet valahogy.

2015. nov. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!