Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért közösítenek ki a suliban...

Szandi0123456789 kérdése:

Miért közösítenek ki a suliban? Nem tettem semmit csak egyszerűen önmagam vagyok, és miért hagy el az egyetlen barátom? Ennyit számít a mennyiség és a népszerűség?

Figyelt kérdés
Van itt még valaki, akit szintén kiközösítenek minden ok nélkül? Utálom, hogy az emberek nem elfogadóak, mostanra már félek tőlük és otthon állandóan sírok e miatt, olyan nehéz kimondani, hogy lesz*rom. Tud itt valaki segíteni, hogy hogyan éljem túl még ezt a másfél évet?

2016. febr. 11. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok és a magyarok kiközösítenek, az osztálytársaim meg segítenek (Ausztriában élek). Ez van. De barátaim nekem sincsenek élőben, csak online, az meg semmi, egyszerűen semmi. Mindig is élőben voltam barátaimmal, erre most csak online, mert kiköltöztünk. Sajnálom, hogy te is ezt éled át. :/ De kitartást! Mondjuk te idővel úgyis találsz valakit ám, de én nem. :D És én mégsem sírok, úgyhogy neked nem kell. Kitartást, később jobb lesz. :) De, ha kell segítség, akkor írj privátot, nagyon szívesen meghallgatlak, mert szerintem szükséged van rá.


Üdvözlet! :)

2016. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Firedoom ***** válasza:

En általánosban voltam ezzel így. Gondoltam, kozepsuliban jobb lesz, de az életnek van némi humorérzéke es utánam küldte 2 "ellensegem", "rosszakarom". Nem tudom, hogy mi lenne ra a legjobb szo, de a lényeg gondolom ertheto.

A tortenet itt vett erdekes fordulópontot, mert a kezdeti baszogatasok ellenére lett 1, majd 2, vegul 3 baratom. A sors iróniája, hogy ebből 2 mar nem hozzánk jar.

Fogd fel igy az egeszet: Az elet egy szinusz görbe, egyszer fent vagy, egyszer lent. Ha nagyon rosz a helyzet fordulj meg 2pi radiannal es haladj tovabb!

Az erőltetett poén utan jon a lenyeg: "egyszerűen önmagam vagyok" ez maradjon igy mindig. Ne valtozz meg csak azert, hogy elfogadjanak. Hidd el: Nem eri meg.

Ne sírj otthon, ne idegeskedj. Nehez lehet az elkövetkező 1,5ev, de semmiképp sem lehetetlen. Ne masok elfogadasaert küzd, legyél magaddal rendben es Ennyi eleg.

A jelenlegi i formacioim birtokában Ennyit tudtam irni, remelem lesz némi hasznos infó is a kusza sorok között.

2016. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!