Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bénának számít az aki nem...

Bénának számít az aki nem megy Untoldra?

Figyelt kérdés
2015-ben mindenki egy Untold jegyről álmodozott, legtöbb embernek nagy álma volt hogy eljusson a koncertekre, vagy legalább egyre. Most, 2016-ban ugy érzem már teljesen leszarják azokat akik nem mennek el, aki pedig elmegy az meg szuper menő. Nem értem mi olyan nagy dolog az egészben. Rengeteg pénzbe kerül és ha nem kapsz helyet az első sorokban szinte semmit nem látsz a koncertből és még a hangzavar is nagy (ezt az egyik ismerősöm mondta, aki tavaly az összesen volt) Ez az én véleményem. Ti ezt hogy látjátok?

2016. jan. 7. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?Tényleg mindenki álma?XD


Azt se tudom mi az de nem is izgat.Szerintem nagyobb bénázás hogy ilyen csordaszellem van...Találd meg önmagad ember.

2016. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Nem ilyenektől leszel menő vagy béna. Ezekre a helyekre a legnagyobb fogyatékosokat is beengedik, sőt!

Baj lehet az ilyen emberek értékrendjével akik ezzel vágnak fel, esetleg ilyen alapján ítélik meg az embert.

2016. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi a fene egyáltalán az az untold? soha az életben nem hallottam róla
2016. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 piriiiii ***** válasza:

Én nem tudom, ki vagy mi az Untold, és szerintem abból a "mindenkiből" legfeljebb 30 százalék az, aki ismeri.

Te hány éves vagy?

2016. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de akkor én tényleg nagyon gáz lehetek, mert eddig azt se tudtam, mi az az Untold :"D
2016. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
fosson le egy hadseregnyi galamb de nem tudom mi az az untold. Valami pötslevágó szekta?
2016. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a bú az az Untold? Valami együttes? Kétlem, hogy olyan menő lenne, ha senki se hallott róla a válaszadók közül.
2016. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az az Untold?
2016. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A változatosság kedvéért én tudom mi az az Untold sőt Kolozsváron is lakom mégsem megyek Untoldra mert nem az én stílusom, nem érdekel. Habár az is igaz, hogy kinőttem abból a korból amikor menő akartam lenni...szóval nem tudom manapság mi a menő de azt tudom tanácsolni, ha szeretnél és van rá lehetőséged menj, de csak megfelelési kényszer miatt nem érdemes annyi pénzt kidobni.
2016. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
tenyleg nem attol leszel meno de en annak ellenere voltam a tavaly es mar az idenire is megvan a jegyem, sose ertettem azta felfogast hogy nem latok semmit nekem valahogy nem az a lenyege hogy vegig avicii t nezzem ahogy keveri a zeneket hanem egy hatalmasat bulizzak es egybeknt ha letni akarsz akkor felmesz a nezoterre es az egesz stadiont belatod az eppen aktualis fellepovel egyutt
2016. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!