Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos pegasister hol...

Magányos pegasister hol keressen haverokat? 15/L Lehetőleg ugyan ebből a korosztályból.

Figyelt kérdés

A barátaim nem igazán ismerik, ezt a brony dolgot. Rajtuk kívül is sok emberrel közöltem, hogy én ezt szeretem, de hát furcsán néztek rám. (Tudom, az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Nem is teszem.) És nincs senki akivel ezt megoszthatnám. Facebookon is keresgéltem már, de nem jutottam valami sokra. Esetleg van valami ilyesfajta honlap, ahol tudnék ismerkedni?

Kérem, a rágalmazásomat mellőzni.



2016. dec. 5. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nekem még nem egyértelmű, ehhez most lánynak kell lennem, vagy fiúnak?
2016. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
15 évesen már kinőhetnél az ilyenekből.
2016. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
1-es mindegy, retardáltnak kell lenni
2016. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten úgyis mindenki annyi idős amennyinek és olyan nemű amilyennek hazudni szeretné magát.

3 eddigi pony lover ismerősömből 2 huszonéves férfi, élőben pedig még nem találkoztam ilyennel.

Egyetlen MLP-s helyet ismerek, az viszont ismerkedésre nem alkalmas, illetve a felhasználótábor és szokásaik mellett nem biztos hogy túlzottan odavágynál ( [link] ). :D


#3 Még mindig nem annyira retardáltnak mint ahhoz, hogy a másikat azért lenézd amit néz. Amellett hogy jó eséllyel több, de legalább annyi értelme van ezt nézni mint bármi mást ami a TV-ben megy.

2016. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
#4 ki mondta, hogy lenézem? nem nézem le - tv-nk meg nincs. Lehet, hogyha tv-zik valaki, nagyon magas szint a ponyló, ehhez nem tudok hozzászólni. Van aki NAPONTA 3 órát gyakorol egy hangszeren, van aki rajzol ugyanennyit, vagy sportol - van aki tv-t néz, vagy giccsel foglalkozik. 10-20 év múlva hozza meg az eredményt, hogy mit jelent a különbség.
2016. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mégis minek hívnád akkor azt, hogy gyakorlatilag retardáltnak nevezed mindenki mással együtt aki ezt nézi?

Az pedig, hogy ő ezt szereti nézni, hogyan zárja ki azt, hogy mondjuk rajzoljon is? Lehet hogy közben meg naponta 3 órát rajzol is, vagy akár mégtöbbet.

2016. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Bocsánatot kérek!
2016. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
15 éves Brony vagyok. Hello, most megísmerkedtünk.
2016. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ha gondolod írj privátot.
2016. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Írtam privátban. :)
2016. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!