Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos pegasister hol...

Magányos pegasister hol keressen haverokat? 15/L Lehetőleg ugyan ebből a korosztályból.

Figyelt kérdés

A barátaim nem igazán ismerik, ezt a brony dolgot. Rajtuk kívül is sok emberrel közöltem, hogy én ezt szeretem, de hát furcsán néztek rám. (Tudom, az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Nem is teszem.) És nincs senki akivel ezt megoszthatnám. Facebookon is keresgéltem már, de nem jutottam valami sokra. Esetleg van valami ilyesfajta honlap, ahol tudnék ismerkedni?

Kérem, a rágalmazásomat mellőzni.



2016. dec. 5. 09:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valaki világosítson föl: mit jelent a pegasister??
2016. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11


Brony és Pegasister a megnevezése a 'My Little Pony: Friendship is Magic' című rajzfilmsorozat felnőtt rajongóinak. Előbbi a férfi, utóbbi a női megfelelő.

2016. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Majd egyszer, ha lesz időm, belenézek ebbe a sorozatba, bár gyerekként sem szerettem túlzottan a rajzfilmeket.
2016. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2%
6-os: szerintem az előtted szólónak igaza van, a kettő kizárja egymást. Egy kulturált ember nem néz állandóan hülyeségeket a tv-ben. És az is biztos, hogy az eredmény majd 10-15 év múlva mutatkozik meg!!!
2016. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 És mégis ki mondta hogy a kérdező állandóan hülyeségeket néz a TV-ben?
2016. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is 15 éves lány vagyok és én is szeretem az MLP-t. :)

Az én osztálytársaim nem igazán ismerik, de azért elfogadják. :)

2016. dec. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én 14fiú, ha gondolod írj privátot.
2017. okt. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Még mindig brony vagy?
2021. máj. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!