Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történhetett vele? Jó...

Mi történhetett vele? Jó barátomról van szó. Nagyon befordul hét eleje óta, és már nem értem miért.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, ő 17 éves fiú.

Osztálytársak vagyunk.

Hétfőn még jó kedve volt, de a nap felétől kezdve mikor visszajött a terembe szünetről a szemei véresek voltak, remegett keze lába. Olyan volt mintha sírt volna.

Odamentem hozzá, de csak annyit mondott (nem szokott ennyire nyílt lenni) hogy most inkább senki se szóljon hozzá. A harag és elkeseredettség szó szerint üvöltött róla.

Aznap még végigkarmolta az alkarját, véresre rágta a száját, egyszerűen az elkeseredett, tehetetlen düh vette őt hatalmába. A tanárok nem vették észre, nagyon jól álcázta magát mindig is. Kedden már pulcsiban volt, gondolom azért mert az alkarja úgy nézett ki mintha konyhai reszelőt húzgáltak volna rajta.

Attól kezdve, egészen ma délutánig semmit sem csinált. Ült a székében zsebre tett kézzel, és nézett maga elé. Közel ülök hozzá, de nem akartam megszólítani, mert láttam hogy a többiekkel is kis híján ordított mikor odamentek hozzá. Lehet ennyire kibukni valami miatt?

Mindig jókedvű volt, beszélgetett, most meg meg se mozdul, csak akkor ha kezdődik az óra. Akkor annyit szokott csednedben dolgozik, de nem beszélget soha senkivel.

Szemei beesettek, szó szerint lilák lettek, vörösek, arca hol hófehér hol szürke. Ma volt egyetlen komolyabb "életjelen" mikor megnézte a telefonját, majd pár pillanat múlva (gondolom egy smst olvasott el) végigmarta az arcát, kiviharzott a teremből.

Utána rettenetesen nézett ki. Én nem tudom mi lehet vele, de segíteni szeretnék neki. Rossz látni ahogy összetört roncsként csak ül, üres tekintettel, szinte egy másik világba merülve miközben a zene úgy szól a fülében hogy a saját gondolatait se hallja.



2017. jan. 13. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annyira személyes a családi probléma, hogy nem akar beszélni róla, neked sem. Volt olyan barátom, aki véletlenül akkor ért haza és nyitott rá a nagyapjára, amikor az rajta feküdt a siró, tiltakozó hugán! Leverte a tökrészeg apját, elvitte a saját szobájába a hugát, ott vigasztalta szegény rémült lányt. Amikor fel akarta jelenteni a papát, az anyja a f* védte, nem a saját gyerekét! A srác elment a gyámhatósághoz, a kislányt elvitték, ő meg a barátjához költözött, de nagyon kibukott. Nem lehetett vele beszélni, egyszerre vesztette el így a családját. Majdnem öngyilkos lett szerencsétlen.
2017. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azért nagyon remélem hogy ennyire nem komoly nála a helyzet... Istenem de egy rohadt világ ez...
2017. jan. 14. 14:32
 13/13 anonim válasza:
Ezzel kapcsolatban írtál már egy ugyan ilyen kérdést, nem? Mindegy, ha mondod kedvesen neki,hogy benned megbízhat,vagy ilyesmi, de semmiképpen se legyél túl tolakodó, ne kérdezd meg sokszor, mert utána téged is el fog taszítani magától.
2017. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!