Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez igazságos, normális, nem...

Ez igazságos, normális, nem meglepő dolog a munkahelyeken - szerintetek?

Figyelt kérdés
Egész héten délelőttre vagyok beosztva (múlt héten délutános voltam), viszont ma szóltak a kollégák, hogy pénteken délutánra kell bejönnöm ismeretlen okokból. Gondolom egy másik munkatársam elvette a reggeli váltásom. Emiatt pár óráig ingerült, szomorú voltam, de amúgy sem töltöm senkivel sem a karácsonyt idén. Szombat legalább mindenkinek szabad. Fiatal vagyok és munkakezdő, ha ez lényeges infó.

2021. dec. 22. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Főnököd is mondta a műszakcserét?
2021. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. dec. 22. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg holnap a főnöködet. Nehogymár a kollégáid a főnököd és a te hátad mögött intézkedjenek a te beosztásodról.
2021. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Erre nem is tudom miért nem gondoltam. Talán túlságosan naiv vagyok még mindig.:)

Jut eszembe a főnököm mindig írt nekem, ha volt valami változás. Holnap megkérdem őt.

Köszi!

2021. dec. 22. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt sajnos fiatalon néha be kell nyelni. Velem régen mindíg azt csinálta a góré, hogy pénteken délután odamentem hozzá kezet fogni, hogy jó hétvégét, és akkor mondta, hogy csak neki, mert én jövök holnap is. Konkrétan akkor közölte hogy másnap túlóra.
2021. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 ez így jogszerűtlen.


Kérdező, legközelebb okosabb leszel, a legtöbben menet közben jönnek rá a dolgokra. Az azért furcsa, miért nem mondták meg a műszak csere okát.

Nyugodtan mondhatod ilyenkor szerintem, hogy elutazol, és már nem tudsz rajta változtatni, mert nem szóltak időben. 1x még elmegy, hogy behúztak a csőbe, de ha nem vigyázol, folyton ez lesz.

2021. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem kell benyelni, azért mert fiatal vagy.
2021. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi én is ilyen voltam és azt javaslom, ne fogadd el, hogy azért játszhatnak a beóddal, mert fiatal vagy, mert amikor meg majd a sarkadra állsz, úgy fognak játszani az érzéseiddel, hogy te érzed magad rosszul, hogy ki mertél állni magadért.


Nyugi, lesz majd olyan, hogy te csak hallgass, mert nincs családod, meg te csak x ideje vagy ott, mit pattogsz. De az ő céljuk csak az, hogy meglegyen az ügyeletes emberke, akire rá tudják sózni azt a mászakot, ami nem tetszik.

2021. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Átrakott a főnök máshova épp időben. (Én kértem tőle kb 4 napja bizonyos problémák miatt)
2021. dec. 22. 21:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!