Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Informatikai rendszer és...

Informatikai rendszer és alkalmazás-üzemeltető technikus képzés mennyire piacképes?

Figyelt kérdés

Illetve a szoftverfejlesztő és tesztelő?

Mindenképpen technikusi szint mindkét esetben.



2022. jan. 10. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A kézpések nagy részének sikeressége nagy részben a tanulón múlik. Ha hajlandó vagy tananyagon mást is elsajátítatni akkor adhat egy jó alapot. De egyik említett szakma se olyan hogy 1-2 év alatt megtanulod. Sőt a 3-5 é egyetem se elég csak az alapoknak. Ezeket a szakmákat életed végéig tanulod ha sikeres akarsz lenni.

Ha valaki olyan szakmát szeretne amit 1-2 év alatt meg lehet tanulni és utána már csak dolgoznia kell akkor az ne az informatikai területen keresse ezt.

2022. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szoftverfejlesztőn voltam, a rendszergazda képzés velünk párhuzamosan ment. Általánosságban elmondhatom, hogy aki szakma mellett autodidakta módon otthon is tanult, gyakorolt, az sikeres lett benne. Ezt úgy értem hogy lett jó melójuk vagy mentek egyetemre, mint én. Jó alapot ad, de mellette muszáj foglalkoznod vele sulin kívül is.
2022. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!