Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az USA-ban az emberek mekkora...

Az USA-ban az emberek mekkora részének van másodállása is?

Figyelt kérdés

Sok helyen lehet olvasni, hogy egy bér nem elég ahhoz, hogy egy magasabb életszínvonalat lehessen fenntartani. Természetesen nem minden szakma esetén van ez így, de az átlagkeresetű emberekre gondolok elsősorban.

Ha valaki két állásban is dolgozik, akkor mennyi szabadideje marad? Nem vezet gyorsan kiégéshez az ilyen életstílus?



2022. febr. 5. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen emberek teli vannak boldogsággal, önbizalommal. Munka közben is megteremtik a pihenés lehetőségét, tehát kiégés veszélye messze áll tőlük.
2022. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Voltam többször is az USA-ban igaz csak nyaralni.

Akinél voltunk ő egyetemi tanár, de ritkán láttam olyan jó házat Magyarországon ahol ő lakott, pedig ott csak átlagos volt.

Szerintem az amit te olvastál a drága nagyvárosokban igaz, pl. New York, Boston, LA.

Ott akkora egy lakás négyzetméterára, hogy 1millió$ alatt nem is nagyon kapsz.

Ez azért van, mert nagy cégekkel, és bankok rivalizálnak egymással a területért,pl. La-ban Apple, Google, Amazon, Spacex stb.

És emiatt nagyon megnő az ingatlanok ára.

Tehát ha nincs jól fizető munkád, akkor alig fogsz belőle megélni egy felkapott városban, viszont ha nem olyan felkapottat választasz, pl haverom Californiából költözött át Oklahomába, mert míg ott a külvárosában egy 38nm-es lakást tudott venni, addíg Oklahomába egy 250nm-es házat, új autót tudott venni, sőt még félre is tudott tenni.

2022. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!