Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy kis irodában 4 ember...

Ha egy kis irodában 4 ember dolgozik, akik munkája szorosan egymásra épül, és az egyikük szabit vesz ki, nem illenék erről 1 mondatot előző nap odavetni a kollegáinak?

Figyelt kérdés

mert az odáig egy dolog hogy ő kiírja a szabit a belső ügyviteliben, a sose látott HR-főnök (másik épületben) meg 1 kattintással jóvá hagyja, de ezt csak ő látja.


Mi meg csak anyit látunk hogy nem jön be. És alapvetően leszarnám magasról de hát a munkám az övére épül így kell hogy érdekeljen és érint is.


Nem lenne evidens, hogy előző nap egy mondatot odavetek annak akivel együtt dolgozom napi 8 órát hogy hééé hóóóónap nem vagyok?


2022. dec. 9. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A főnök dolga, hogy kiadja nektek a megfelelő munkát az ő távollétének idejére.
2022. dec. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
De, illene.
2022. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Illene, bár jobb esetben a levelezőrendszerben, közös Excelben ez megoldható. Az más kérdés, hogy elégg Olcsó János hozzáállás, hogy nem képesek valakit kijelölni, aki a négy ember munkáját összefogná, ellenőrizné, hogy az ügyvitel zavartalan.
2022. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Kemény ez a Bazsi Bt.
2022. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Na, már megint a rébuszos Balázska.
2022. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig bárhol dolgoztam volt egy közös naptár, amiben a szabikat vezettük.
2022. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Eleve, ha nem tudom, hogy szabin van, akkor mondjuk fél-egy óra késés után simán rátelefonálnék, hogy "B+, mikor tolod már be a seggedet ide, mert én meg addig nem tudok továbblépni a munkámmal!" Ha minden alkalommal kapna egy ilyen telefont reggelenként, akkor talán ő is rájönne, hogy egyszerűbb lenne előre elmondania, mikor nem lesz.
2022. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem a szabira menő kolléga feladata ezt mondani, hanem a közvetlen főnöké.
2022. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát 8-as, hogy ha a vele 8 órán át egy szobában ülőknek nem képes ezt odaböffenteni, akkor nagy zűr van a fejében!

Mi mindig egymás között beszéljük meg ezt, soha nem a főnöktől várjuk, hogy elmondja, mit akar a mellettünk ülő.

2022. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Eleve, ha nem tudom, hogy szabin van, akkor mondjuk fél-egy óra késés után simán rátelefonálnék,"


És miből gondolod hogy be is van kapcsolva hajlandó felvenni stb?

Az fel se merül benned, hogy hívhatod ha akarod-ő meg be sincs kapcsolva?

2022. dec. 9. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!