Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hirtelen miért ilyen kedves a...

Hirtelen miért ilyen kedves a műszakvezetőm?

Figyelt kérdés
A cégnél decemberben volt audit, és egy nagyobb vezető megszólított megdicsért hogy milyen szép rendezett az épület, ott voltak vezetőim és hallották. Bár nem nagyon reagáltak rá csak néztek engemet. Én meg megköszöntem neki hogy megdicsért. Amikor haza felé indultam volna a műszakvezetőm kedvesen megkért egy feladatra hogy csináljam meg kedden, és megköszönte nekem a végén. Eddig meg fennhangon mondott mindig feladatokat nekem , hogy ezt kell megcsinálni és kész. Vajon miért lett hirtelen illemtudó, kedves, emberibb?

2023. jan. 20. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi hogy ismerőse, rokona vagy a fejesnek
2023. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

érdek



Vagy bevezetik a cégeknél hogy bizonyos mennyiségű panasz esetén leváltják őket!

2023. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak jókedve volt. Egyszer lenn egyszer fenn.
2023. jan. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóindulatúak vagyok, akkor észrevette a munkád minőségét, miután a nagyobb fejes megdícsérte azt.
2023. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!