Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyhogy odaadta a pénztáros...

Hogyhogy odaadta a pénztáros az alkoholt?

Figyelt kérdés

Még csak 16 vagyok, de barátokkal akartunk kicsit borozni, de egyikünk sincs még 18, nem tudtunk senkit megkérni ezért kitaláltuk hogy megpróbálom én megvenni a boltban. El is kérte a pénztáros a személyim és oda is adtam, meg is nézte de nem is mondott semmit csak simán kiadta a borokat mintha felnőtt lennék. De még csak furán se nézett rám vagy mosolygott volna mintha tudná hogy sumákolok


Szerintetek ennyire figyelmetlen volt, vagy csak simán jó fej? Vagy nem is érdeklelte annyira csak a formaiság, kamerák miatt kérte el a személyim?



2023. ápr. 8. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mondatban a válasz.
2023. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 P.O.C. ***** válasza:
100%
Vagy az utólsó mondat, vagy csak sz*r volt matekból.
2023. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Vans$ ***** válasza:
86%
Biztos eszébe jutott ő is volt fiatal :D
2023. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem tudott számolni.
2023. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Vagy ennyire figyelmetlen volt, vagy csak simán jó fej.
2023. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a személyi elkérése nélkül is kiadták 16 évesen. Mondjuk Olaszországban volt, kézzel lábbal elmutogattam mit kérek és odaadták pénz ellenében😆
2023. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy nem a születési idődet nézte, hanem hogy a te képed van-e a személyin. Régebben nem is volt a gyerekeknek személyije, talán nem gondolt arra, hogy odaadnád, ha kiskorú vagy.
2023. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Van akit nem érdekel csak muszáj. Van aki ha 1 nap híján vagy 18, nem adja ki.
2023. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%

Pénztáros koromban én is kiadtam a piát egy veled egykorú srácnak. Lexartam az értelmetlen szabályokat. 😁

A kérdésedre válasz: csak azért kérte el a személyidet, hogy leteszteljen. Nem nézte jobban meg, azt hitte, ha bátran felmutatod akkor minden rendben van.

2023. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
én 30 évesen is bátran felmutattam a bő 10 évvel fiatalabbnak kinéző pénztároscsajnak, de még így is hitetlenkedve olvasta, és olyan arckifejezéssel adta vissza mintha azt hinné hamis, mert nem lehet hogy ilyen kölyök képem van ennyi idősen :D volt akire a biztonsági őr szólt rá hogy kérd el a személyijét...
2023. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!