Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyhogy odaadta a pénztáros...

Hogyhogy odaadta a pénztáros az alkoholt?

Figyelt kérdés

Még csak 16 vagyok, de barátokkal akartunk kicsit borozni, de egyikünk sincs még 18, nem tudtunk senkit megkérni ezért kitaláltuk hogy megpróbálom én megvenni a boltban. El is kérte a pénztáros a személyim és oda is adtam, meg is nézte de nem is mondott semmit csak simán kiadta a borokat mintha felnőtt lennék. De még csak furán se nézett rám vagy mosolygott volna mintha tudná hogy sumákolok


Szerintetek ennyire figyelmetlen volt, vagy csak simán jó fej? Vagy nem is érdeklelte annyira csak a formaiság, kamerák miatt kérte el a személyim?



2023. ápr. 8. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát figyelj, ott már nem múlik semmin, dohányboltba is hiába kérnek személyit, ha ellenőrzést kap a dohibolt és nem szolgálnád ki is megbasszák a dohányboltot mert kiskorú tartózkodott benne.
2023. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem figyelt vagy csak jó fej votl.
2023. ápr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Vagy nem tud számolni.
2023. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak azért kérte el, hogy lássa a kamera, meg az esetleg a boltban lévő ellenőr, hogy megnézte, vagy szimplán töke tele volt már aznapra és nem figyelt oda, vagy nem is érdekelte.
2023. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%
Középsulis korosztály így is úgyis inni fog, én is inkább kiadnám, minthogy netán valami szar szesz tönkre tegye fiatalon.
2023. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!