Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor mit lehet mondani, ha...

Akkor mit lehet mondani, ha jártam egyetemre és nem fejeztem be?

Figyelt kérdés

Beleírhatom, de nagyon gáznak gondolom. Családi okok, nem ment az egyik tárgy stb. Mindenhol az az első kérdés.


Ilyen gyári munkáknál is kikérdeznek? Mit tudok mondani? Miért nem sikerült stb., mit csinált eddig... Már jelentkezni sem merek, nem mint ha annyi lehetőség lenne erre... Olyan hely nincs, ahol nem érdekli őket? Külföldön is gondolkodom. Az meg a másik, hogy itt falun a boltig nem tudok elmenni úgy, hogy 5-en nem támadnak le, hogy mikor végeztem, hol folgozom stb. Épp eléggé bánt, épp eléggé szívás, épp elég kicseszett idő és mindent megtettem. Nem magyarázkodom, hogy csak egy szemét tanár miatt és keresek kifogásokat, csak ne rúgnának egyet az emberbe még.


2023. okt. 31. 21:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként gondolkodtam volna újra egyetemen, vagy valami képzésen, de elmebt minden önbizalmam. Plusz azzal hogyan számolok el majd interjún. Akkor jött, hogy megpróbálnék nyelvtudással egy-két hirdetet állásra jelentkezni, de alig van valami, fel sem hívnak és jön az elszámoltatás és ugyanott vagyok. Hiába szeretnék valamit csinálni. Úgy éruem kiestem a lehetőségekből. Tapasztalatom nincs, mert oda jártam...
2023. okt. 31. 22:04
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
azt kell mondani ilyenkor hogy ನಾನು ಕೋಳಿ ಹೀರುವ ವೇಶ್ಯೆಯನ್ನು ದ್ವೇಷಿಸುತ್ತೇನೆ
2023. okt. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellemetlen ez. Családi okok miatt nem tudtad befejezni, pont. Senki nem fog többet kérdezni, senki nem fog elítélni miatta mert nem rajtad múlt.
2023. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkoriban úgy gondoltad, hogy...

Épp olyan élethelyzet volt...

2023. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy egy-két évig jártal, vagy végig, csak a záróvizsgak nincsenek meg.


Ha előbbi akkor meg sem említenem. Ha utóbbi, akkor max kérdésre, de például önéletrajzba nem írnám bele. Ahol ugyanis kérik a felsőfokú végzettséget, ott ez nem elég.

2023. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Végig csak egy-két tárgy hiányzik. Miért szégyen beleírni? Tudom, higy nem diploma, de.attól még mondjuk beleszámíthatják, kettő meg nem tudom, akkor mit mondasz, meg miért kell letgadni, hogy ezt csináltad érettségi után. De én is olyat keresek, ahol senkit nem érdekel.
2023. okt. 31. 22:58
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ki írta és hol hogy szégyen beleírni?


Nem szégyen, hanem tök értelmetlen.

2023. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Hát, ha azokban az években nem dolgoztál csak tanultál, akkor nyugodtan írd bele akkor is, ha munka szempontból nem releváns a félbehagyott szakod. Mivel így látni fogják, hogy nemcsak lábat lógattál pár évig, hanem tanultál. Semmi ciki nincs benne, hogy nem fejezted be, sokan vannak így rajtad kívül. Így hozta az élet, ne érezd magad kellemetlenül miatta.
2023. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a megszerzett tudás a tiéd marad, azt nem veszi el senki.

Írd bele nyugodtan.

2023. nov. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Gyari munkanal mit szamit az egyetem? 😀 Sztem am csak azt ird bele amit el is vegeztel. Ennyi erovel beleirhatnam h majdnem meglett a doktori csak vegul el se kezdtem 😂
2023. nov. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!