Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai dolgozók! 8 órából...

Irodai dolgozók! 8 órából mennyi a tényleges munkavégzésed?

Figyelt kérdés

Hány óra, őszintén.

Nekem kb fele, 4 óra kb.


2023. nov. 14. 10:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

22-es, azért neked meg hogy megnyúlna az arcod, ha nem kapnál fizetést, mert a HR nem utal. Vagy leállna az építkezés, mert a sales-es csapat nem tudta eladni a lakásokat. Vagy nem jönne meg az alapanyag a termelésbe, mert nincsenek beszerzők. Nahát, ezek mind irodai, semmittevő munkakörök.

Mindenki fontos.

Nálunk pl azért van péntekenként láblógatás, mert annyian dolgozunk a csapatban, hogy hétfőnként és a csúcsidőszakokban meg a nyári szabik alatt se haljon meg senki a munkában. Így nyilván akadnak lazább időszakok is. De szerintem a fizikai munkások sem szakadnak meg mindannyian állandóan.

2023. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
5-6 óra kb
2023. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%
#31 Neked meg attól nyúlna meg az arcod, hogy széttaposom.
2023. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
95%
2 irodai munkahelyem volt Magyarországon, napi max. 4 óra volt a tényleges munkavégzés. Kijöttem Németbe, itt folyamat pörgés van és még így is azt érzem, hogy keveslik…haza is megyek, mert nekem ez a stresszes munkamorál nem fekszik, akkor se, ha többet fizet.
2023. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

Sok buta irodai dolgozó.

Büdös nektek a fizikai munka! 🖕

2023. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
96%
35, neked meg büdös a szellemi munka. Mivel vagy hát jobb nálunk?
2023. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
96%
#35 nekem büdös, igen, ezért tanultam tovább, hogy kényelmesebb munkám legyen. Neked is adott a lehetőség a tanuláshoz, nem kell irigykedni :D
2023. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
96%
Totál vállalom, nem akarok fizikai munkát végezni. Kényelmes vagyok és kétbalkezes. Szerencsére eszem és nyelvérzékem ellenben van, így hát inkább abból próbálok megélni. Kinek mije van, tegye be a közösbe, ugye. :)))
2023. nov. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

Buta irodisták!

Ami ültök széken a seggetek alá azt szakember csinálta.

Az asztalt, amin könyököltök, szakember csinálta.

Meghalnátok szakemberek nélkül.

2023. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
96%
Ami széken ülök, azt egy mérnök tervezte. Majd egy gyárban a vezető megtervezte, hogy miként érné meg legyártani. Majd a jómunkásember megcsinálta valóban. Egy újabb irodista meg eladott belőle annyit, hogy a gyárban a szaki megkaphassa a fizetését.
2023. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!