Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ürüggyel menjek táppénz...

Milyen ürüggyel menjek táppénzre, amivel sokáig otthon tudok maradni, de közbe a gyereket oviba tudom vinni?

Figyelt kérdés
Húzni akarom a táppénzt amíg ki nem rúgnak maguktól, mert csak akkor jár a végkielégítés ha ők rugnak ki, és nem közös megállapodással lépek ki. (Mielőtt bárki elitél, milliókról beszélünk, amit senki nem hagyna elveszni)
jan. 22. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem valami elmekórtani;pszichiátria problémára hivatkozva..
jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, ne csináld! Ha táppénzcsaláson kapnak, azonnali hatállyal kib@sznak, és elfelejtheted a végkielégítést.

Ha meg 1 hónapnál régebben vagy táppénzen, a munkahelyed kérhet munkaalkalmassági felülvizsgálatot az üzemorvostól.

Szóval ne táppénzzel akard a bajod megoldani.

jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem fekvőbeteg vagy, akkor oda mész városon belül, ahová menned kell.Gyereket óvodába vinni, boltba bevásárolni nyugodtan elmehetsz.Mert aki egyedülálló, az nem csinálja meg ezeket táppénz alatt, vagy mit gondoltok?

Egyébként szerintem is mentális okokra lehetne apellálni.

jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
3! Nem teljesen, mert a munkáltatónak táppénz alatt joga van ellenőrizni, hogy merre kolbászol az alkalmazott. Nyilván a boltba meg a gyerekért lemehet, de ha elkapják a plázában a CCC-ben vagy az isten tudja hol, az már kicsit neccesebb.
jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
#4 Olvasni tudsz?Nem a plázáról volt szó, hanem arról, amit írtam.Az alapvető szükségletekről, feladatokról.Ne okoskodj már feleslegesen.
jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
A közös megállapodásba is bele lehet írni bármit, amit közösen elfogadtok, azért az a neve. De betegállományban is el lehet menni a gyerekért, vagy boltba, orvoshoz, de a megfelelő időben és helyen. Legközelebbi bolt, nem pedig plázázás, és akkor semmi gond.
jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!