Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gépészmérnökök találtok...

Gépészmérnökök találtok munkát? Csak szerintem nagyon rossz az állások felhozatala?

Figyelt kérdés

febr. 2. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Szia Uram! Lakatosműhely érdekel?
febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted Magyarországon kinek könnyű elhelyezkedni?
febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1%
Nem a hirdetésekben keresgélsz, hanem mapsen, kicsit kedvezőbb lábbal kezdeni.
febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem értem a harmadik hozzászólást.
febr. 2. 13:34
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Az baj :)
febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kapcs'ford
febr. 2. 13:57
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Pedig annyi autogyar van az orszagban
febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor elmagyarázom, mert páran nem értették: kibulizod, hogy beszéljenek veled a górék ott is, ahol nem hirdetnek. Nyilván azokkal kezded, akiknél úgy gondolod, hogy neked való a légkör, a cégkultúra, ésatöbbi, ami csak fontos lehet neked. Ehhez persze előbb el kell végezd a nyomozásodat. Ajánlom a portásokkal szóba elegyedést. Amikor tetszik pár dolog, akkor interjúfélén el is mondod az ilyeneket persze, és már rögtön nem az untig ismételt dinamikusan fejlődő csapat típusú bullshit nyelven beszélnek ők se. "Ők" alatt a legritkább esetben értem a HR-est. Szóval menj utána, simán megéri. Eleinte természetesen iszonyat fura lesz, de belejössz, és kezedben lesz ezzel a legértékesebb soft skill, vagy ha úgy tetszik, achievement unlocked: "A jég hátán is"
febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Én azt látom, hogy most minden területen nagyon nehéz. Régebben pár nap alatt találtam munkát, most egy költözés miatt kellett felmondanom az előző helyen és milliónyi helyre elküldtem az önéletrajzom, mire végre két hónap után behívtak interjúra és felvettek. Sajnos nem tetszik a munkahely (a munkával nincs bajom, a vezetőség rettentő mérgező) de nem merek felmondani, mert félek, hogy megint hónapokig nem találok másikat.
febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Annak semmi köze az egészhez hogy sok autóipari cég van.

A legtöbb épületbe be se engednek. Mégis hogy beszélnék én akkor varkvel is.

Nonszensz ez az ország. Marad. A terv, külföld.

febr. 2. 16:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!