Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondasi idomet toltom es...

Felmondasi idomet toltom es nem sok kedvem van mar dolgozni a visszalevo 4 hetben. Kotelezhetnek barmire?

Figyelt kérdés
Oszinten, nem vagyok sem motivalt sem erdeklodo a jelenlegi pozimban. Irodai adatbevitelt csinalok. 6 an vagyunk a pozira. mindenki kb ugyanazt csinalja. Szoval nem arrol van szo,hogy pl pék vagyok es nem akarok sutni. A melo igy is ugy is kesz lesz.

márc. 4. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Baj csak akkor van, ha a mind a hatan arra vártok, hogy a többiek dolgozzanak.
márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tobbiek dolgoznak, nem 100%osan,de a nap vegere mindig kesz a kituzott feladat.
márc. 4. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És nem tudod megbeszélni a főnökkel, hogy elmehess? A szabijaidat meg le vonják abból az időből, amíg nem vagy ott.
márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
És a kollégáiddal sem akarsz szolidáris lenni, hogy amíg még vagy, nekik könnyebb legyen?
márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is, csak nehéz fizikai munkát végzek a felmondási időm alatt.
márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"A szabijaidat meg le vonják abból..." Dehogy is!


Fizessék csak szepen ki ami jár. A kerdes arra iranyult,hogy tudnak e mit kezdeni azzal ha csak 10%ot dolgozok, de itt vagyok egesz nap amig a felmondasi idom van.

márc. 4. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!