Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem kedvelik és piszkálj...

Miért nem kedvelik és piszkálják az olyan embereket akik nem szeretnek dolgozni és ezt fel is vállalják?

Figyelt kérdés

en sem szeretek dolgozni , és meg értem azokat az embereket akik szintén nem szeretnek dolgozni.

Nem minden ember szereti azt a mokuskerék feelinget hogy hetfőtől péntekig melózni.

Szerintem lehetnének sokkal empatikusabbak és kedvesebbek az olyan emberekkel akik nyiltan kimondják hogy nem szeretnek dolgozni!!


márc. 23. 14:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10# 8-as vagyok, én nem vagyok ez a pofavágogatós fajta, én pont, hogy az a fajta vagyok, aki “énekel a morzsázás közben”. :DDD És általában kifogástalan a munkám is mindenhol. De attól még látom, mi a realitás, nem szoktam puffogni és mindenki kedvét elrontani, csak kb a felmondásom előtti héten amikor végleg elegem van, akkor fel is mondok és lépek. Egyébként nem csak gyárakban meg ilyen helyeken van ez, érdemes olvasgatni a multis véleményeket is az irodistáktól, hogy náluk is pont ugyanaz megy, mint egy gyárban. Természetesen minden területen ki lehet fogni jó fej főnököket, emberi hozzáállást, nyilván nem azt mondom, hogy a világ összes munkahelyén köcsögök mindenkivel, de egyáltalán nem szektorfüggő a dolog. Teljesen mindegy, hogy a cég termeléssel foglalkozik vagy szolgáltatást nyújt, mindegyiknek az a célja, hogy végtelen zsetont rakjon el a tulaj meg a befektetők, és ezt a lentebb dolgozó emberek bánják.
márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Oké, nem szeretsz dolgozni. Ezzel még nagy baj nem is lenne, ha nem tartanál igényt azokra a javakra, amit a dolgozó emberek dobnak össze neked
márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Minden ugy van mint egy oriasi vallalat. A magyarok meg nem csinalnak vallalatokat csak a ZSIDOK. Volt benne raktar a Vilagegyetemek a feldolgozo uzemek akik a magyarokat pusztitjak ki ez a legfontossabb celjuk ,pedig penzt se kapunk azokert akik kipusztulnak vagy kihalofelbe kerulnek es nekunk kell eltartani oket. A mi ZSIDOINKNAK KELL AZERT IS FIZETNI hogy az ehes szajukat betomjuk. Meg kiralyuk is van mig nekunk csak tanacsadonk van az is szegeny.
márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A mókuskerékben élők sem szeretik a mókuskereket.Na most,azt meg kell érteni,hogy az emberek nagy része frusztrált,és szereti másokra zúdítani ezt a frusztrációt.Ha te büszkén előveszed azt,hogy nem szeretsz dolgozni,és látják is,hogy egész jól elvagy vele,az indulatokat fog kiváltani belőlük,mert igazságtalannak érzik.Persze,ha valaki 30 évesen is a szülein élősködik,az elég semmirekellő.
márc. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen igazad van 12es, ezért vagy nullára pontozva! De nem baj én tolok egy zöldet.
márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

#15: Köszönöm, megszoktam már, hogy itt, ez már csak így, megy hasonló témákban ;)


#12

márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mert anno 2006 környékétől kezdve a magyar rákattant erre a "Mennyé dóóóógozni!" szlogenre. Osztan akkor meg ha valaki pl.: MLM-mel foglalkozik, akkor meg azért ugatja le a másikat, holott az is munka...
márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát a lopás is valakinek munka, elvége nem hobbi
márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
Van egy egész népcsoport akik ugyanilyen véleményen vannak mint Te.
márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
A lusta kérdező már szóhoz se jut. :D Szerintetek elgondolkozott rajta?
márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!