Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem kedvelik és piszkálj...

Miért nem kedvelik és piszkálják az olyan embereket akik nem szeretnek dolgozni és ezt fel is vállalják?

Figyelt kérdés

en sem szeretek dolgozni , és meg értem azokat az embereket akik szintén nem szeretnek dolgozni.

Nem minden ember szereti azt a mokuskerék feelinget hogy hetfőtől péntekig melózni.

Szerintem lehetnének sokkal empatikusabbak és kedvesebbek az olyan emberekkel akik nyiltan kimondják hogy nem szeretnek dolgozni!!


márc. 23. 14:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20: Dehogy, kapott épp elég önigazolást, meg különben sincs már itt valószínűleg
márc. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek bejárni dolgozni, mert utálom az egész rendszert, hogy főnököm van, hogy ki akarnak zsigerelni, hogy azt lesik mit csinálsz és csak a rosszat keresik, a jót nem látják. Igen, szar a munkám, igen tehetek róla, igen, nem tanultam ki egy fajin szakmát, igen elcsesztem ha úgy tetszik? De akkor is gyűlölöm ezt a rabszolga jellegű életet, ami szerintem a legtöbb embernek ez van, akkor is ha szereti csinálni. Gyűlölöm a hétvégei munkát is... Ez így élet? Nekem egy kínszenvedés jelenleg.

Nem a lustaság, ha ott vagyok megcsinálom amit kell, de utálom hogy megvan kötve a kezem, retyózni nem mehet el az ember nyugodtan, enni is időre vagy, minden. Vállalkozni szeretnénk, de ahhoz is pénz kell. Rengeteg. Mindenhez pénz kell, ahhoz meg a sok szar munkahely.

Engem is pesszimistának tartanak munkahelyen, ha nem vigyorgok hogy hurrá de jó ott lenni megint, éljen hurrá. Elegem van abból is, hogy mint valami elvárás hogy az embernek folyton jó kedve legyen, mert ha nem, azzal nem tudnak mit kezdeni. Tudom én, tudom én... Csak magam se tudom hogy merre legyen az arra.

ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát a panaszkodás pl. tuti, hogy nem segít. Az ügyfelekkel kollegákban az embert kell nézni, és velük emberhez méltóan viselkedni, magyarul a szarban is embernek maradni, ha már ott vagy. Kb. ennyi.


Természetesen ha ba-szogatnak, akkor ki kell állnod magadért, ezzel tartozol magadnak.


Nekem is volt munkahelyem, ahol nagyon sok dolog szar dolog volt, és készítettem írásban egy halom javaslatot, hogy min kéne szerintem változtatni, és egy-két dolgot meg is fogadtak belőle, többségét persze nem. Nagy babérokat nem arattam le ebből, de jobb lett a környezetem, és jobban éreztem tőle magam, megkönnyítettem a munkámat.

Amikor felmondtak, és kértem ajánlólevelet, akkor meg beleírták, hogy kontraproduktív vagyok és más pozitív dolgokat.


Igen, nekem is voltak olyan munkahelyeim, ahol totál toxikus volt a közeg, és visszatekintve bánom, hogy nem jöttem el sokkal korábban. Ha ilyen helyen marad az ember, az önbecsülését rettenetesen rombolja, nem kell megvárni, míg megfullad.

ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!