Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legkönnyebb munka az irodai...

A legkönnyebb munka az irodai munka, és az ha van saját, jól menő vállalkozásod, ahol te vagy saját magad főnöke?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 14:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2/10: egész életemben irodai dolgozó voltam.Annál rosszabb nincs, egész nap kötött vagy, az én gyerekem legkorábban volt az oviban, hogy 7-re kiérjek dolgozni, délután legtovább volt, mert fél öt előtt nem értem oda.Sokat sírt emiatt, a szívem szakadt meg.De ahol váltóműszakban dolgoztak, pláne ha ellentétes műszakban, ott a legkésőbbre vitték a gyereket, a másik a legkorábban ment érte. S a váltóműszakosnak a fél napja "szabad" volt oly értelemben, hogy addig főzhetett,bevásárolhatott.Nekem az mind munka utánra maradt.
ápr. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!