Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetnák kedvesebb egy...

Hogyan lehetnák kedvesebb egy ellenszenves kollégával?

Figyelt kérdés

Kollégám az én szememben egy nulla, úgy szakmailag,mint emberileg . Nagyképű, műveletlen ,ráadásul viselkedni sem tud,visszataszító,ahogy a 8 órát végigkrákogja. Többi munkatárs is épphogy elviseli,mivel seggnyaló, de nem tehetünk ellene,itt van közöttünk.

Alapból nehezemre esik kedves lenni egy ilyen alakhoz,de én csak saját magamnak ártok azzal,ha állandóan undorral tekintek rá. Próbálom valahogy mellőzni,de nem lehet,itt ül 2 méterre tőlem.Próbálom elfogadni,sőt, kedvesebb lenni, de mihelyt kicsit pozitívabban viszonyulok hozzá, valamivel rögtön kimutatja a foga fehérjét.


Nem tudom,mit tegyek, de hosszú távon csak magamnak ártok vele. Tanácsok? tapasztalatok? Mi az,ami működhet?


2016. jan. 11. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress új munkahelyet, de komolyan. Ha egész nap gyomorgörccsel ülsz mellette, hosszú távon nem fogod bírni. Pláne ha seggnyaló, nem ő fog előbb elmenni onnan.

Ha megteheted, esetleg ignoráld, hallgass közbewn zenét, ha nem akadályozza a munkát, de őszintén, nagyon nem tudsz mit csinálni.

2016. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!