Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szólnátok nettó 10 ezer...

Ti szólnátok nettó 10 ezer forint különbségért?

Figyelt kérdés
Felvettek egy külföldi céghez, de emailben átküldték a szerződést előre, és abban kb. nettó 10 ezer forinttal kevesebb szerepel, mint amit én kértem és amit felírt az interjúztató korábban. Nem volt megbeszélve ez, nem erről volt szó, ti szóvá tennétek?
2016. júl. 25. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

azaz ő ajánlatuk...ha akarod elfogadod, ha nem, akkor nem...


23F

2016. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha csak kérted, ők felírták, de nem volt szóbeli megállapodás, csak tudomásul vették, mit szeretnél, akkor ez van. Ha név szerint valakivel egyeztettél, ő illetékesként rábólintott az általad kért összegre, akkor azt az illetőt megkeresném. De persze az is lehet, hogy egyszerűen csak elküldték előre a szerződést, amin még mindkét részről lehet változtatni. Kérdezz rá.
2016. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, mit várhatok majd egy olyan cégnél, ahol a főnök több tízmilliós luxus autóval jár, de az alkalmazottakon meg pár ezer ft-okat spórol. Egyébként IT terület, ahol az általános munkaerőhiány miatt főleg nem illene spórolni az emberen...
2016. júl. 25. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A te bérigényed és az ő igazi bérezésük gyakran nem fedi egymást. Normális helyen mondjuk szólnak szerződésajánláskor.
2016. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
10e ft az most kb 35 euró.. gondolom nem a magyarországi 350eurós fizetést kapod.. szóval én sz@rnék rá magasról.
2016. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vág földhöz anyagilag, de azért 10 ezer ft-ot kint is sok dologra el lehetne költeni...
2016. júl. 25. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólj. Ha te 10 percel kevesebbet melóznál ugyanúgy szólnának...
2016. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MZ.per.X ***** válasza:
Én szólnék mindenképp, persze normális hangnemben. Már csak az elvek alapján is, hogy ne én legyek a lehúzható balek.
2016. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

"Igazából nem tudom, mit várhatok majd egy olyan cégnél, ahol a főnök több tízmilliós luxus autóval jár, de az alkalmazottakon meg pár ezer ft-okat spórol."


A főnök vagy a tulajdonos? Ha a főnök, akkor ő szólt, hogy ilyen autót szeretne. Ha egyben a tulajdonos is, akkor előtted is ott áll a lehetőség, hogy vállalkozz.

2016. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!