Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány nap szabadság az őszi...

Hány nap szabadság az őszi szünet? Szerintem 3 a főnök szerint 5 ki a hülye? Vagy csak hülyére akar venni?

Figyelt kérdés

Több gyerekes kollega is jelezte hogy az őszi szünetben szabin akar lenni. A főnök közölte hogy nem ad ki ilyenkor egyben 5 nap szabit senkinek. Ezen többen teljesen jogosan kiakadtak-mi az hogy 5 nap szabi?

3 nap se több se kevesebb!

Ki a hülye itt mi vagy a főnök?

Ugye ok 31 hétfőn munkanap lenne de ledolgozzuk okt 15 szombaton előre = 0 nap szabi

nov 1 ünnepnap = 0 nap szabi

nov 2-3-4 = munkanapok = 3 nap szabi


Milyen 5 napról beszél ez a barom?

Vagy csak simán csal és hülyére vesz (próbál venni) mindenkit?

Persze nagyon nem fog neki menni mert én kértem szabit nem kaptam , sebaj betegállomány és bekaphatja. meg mások is ezt teszik majd.


Nem folyamatos munkarendű munkahely csak sima H-P munkarend!


2016. okt. 14. 12:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"hogy mire értette az 5 nap szabit, és hogy miért nem engedi el azokat, akik kérték."


Hát dehogynem érted. A szokásos "pofa súlyba melós" eset áll fenn.

A melósnak igaza van aztán kit érdekel.

Jön vagy kirúgják.

2016. okt. 14. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!