Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Áthelyezett értekezlet okt...

Áthelyezett értekezlet okt 15-ln szombaton este 6-ra mikor munkaidő csak 15h-ig? Szerintetek a főnök egy pszichopata tényleg?

Figyelt kérdés

Okt 15 szombat munkanap már ez durva. De a főnöki kitalálta hogy a havonta esedékes munkaügyi értekezletet (mely egyébként egy sima munkanap lenne közvetlenül munkaidő után) áthelyezi szombat estére. Lejár a munkaidő 15h-kor, lehet hazamenni, de este 6-ra vissza kell menni az áthelyezett értekezletre…

Mindezt úgy hogy ez egy abszolút rutin értekezlet semmi különös sürgős se hangzik el, abszolút formaság ha meg se tartanánk akkor se lenne semmi.


Vajon mi indokolja a rendkívüli áthelyezést és a munkaidőtől több órával későbbi kezdetet? Lévén hogy egyébként sose kezdődik ekkor csak épp ezen a plusz szombaton amivel eleve tele a töke mindenkinek előre is.


Vajon lehet erre bármi magyarázat azon kívül hogy na hogy baxxunk ki a dolgozókkal még jobban?


A szombat nem elég, kell még egy plusz ostorcsapás… ja és a főnök az értekezleten nem lesz ott (bokros teendői miatt…) de beépített pincsikutyáját (felesége ) elküldi. Aki egyébként meg nem is dolgozó itt de azért itt lesz…


2016. okt. 14. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz semmi fontos, ne menj el. Ennyi.
2016. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én tuti nem dolgoznék ott :)
2016. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én se mennék el, munkaidő után nem állja meg a helyét a dolog. Persze ezzel vállalod, hogy köcsög lesz utána veled...
2016. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem értem miért ITT adod elő ezt, a főnököd nem ér rá meghallgatni ez ügyben?!

Az értekezletek nem unalomból vannak, hanem a cégért, azért a munkahelyért ahol dolgozol.

Ha meg erre sem vagy képes hogy elmenj, lépj ki, mondj fel.

Ha az én munkatársam lennél és ennyit rimánkodnál, tuti segíteném a kirúgásod.

2016. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"a főnököd nem ér rá meghallgatni ez ügyben?! "


Egyébként eltaláltad a főnök nem ér rá se rám se senkire.

Semmi olyan ügyben ami számára kényes. Nem véletlen hogy nem bocsátkozik vitába, sztem egy perc alatt bukná a vitát így fel se vállalja inkább, hanme sunnyog.

Igazi gerinctelen csaló paraszt.

2016. okt. 14. 14:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Kis lázadó. De eléállni meg nincs merszed, csak itt vinnyogni.
2016. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5:-ös válaszod utolsó sorát majd mond meg a főnöködnek is, ne csak nekünk.
2016. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"s válaszod utolsó sorát "


Melyik válaszom? ja az amit a moderátor törölt?

2016. okt. 14. 16:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a "Igazi gerinctelen csaló paraszt" sort #5-ben. Nincs az törölve... :D
2016. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat, ez attol fugg, milyen munkaszerzodesed van es abban hogy van a tulora szabalyozva. En amugy ludenek egy emilt a fonoknek, ha mar ennyire nem er ra senkire, h Te nem tudsz akkor megjelenni, m az munkaidon kivul van, es neked akkorra mar programod van. Ennyi :) Kirugni nem fog, m akkor siman beperelhetned, es gondolom, o sem akar evekig pereskedni ugy, h ugyis elvesziti az ugyet...
2016. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!