Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Asszonyok, anyukák! Ti mit...

Asszonyok, anyukák! Ti mit szólnátok hozzá vagy nennyire lenne gusztustslan számitokra egy v. Több idegen női hajszál a családi autótokban?

Figyelt kérdés
A férjem kirakja az útbaceső kolléganőit az autóval, Hangsúlyozom, hogy csak kollegális viszony van köztük. Teke van hajszákakkal az autó. A férjem szerint ez teljesen terméstpteresm mert mit csináljanak szegények, ha hullik a hajuk...

2016. nov. 20. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Én is szoktam néha kolleganőket ide-oda vinni és ugyanúgy kerül haj az ülésre. Porszívó, és nincs gond. :)

De ez még mindig jobb, mint olyan autóba ülni, amiben kutya őrjöngött és minden tiszta nyál és kutyaszőr.

2016. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ne add elő a duzzogó kislányt. Nyilván nem a hajszálakkal van bajod, az autót nem kell gyakrabban takarítani 2-3 plusz szál miatt (mert ugye ti sem kopaszok vagytok?) a gond akkor inkább az lesz, hogy furikázza őket. Ezt nem mered szóvá tenni, kreálsz hát más indokot, a hajszálakat. Érzed ugye, hogy mindez mennyire nem illik egy érett személyiséghez?
2016. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban zavarna, hogy felnőtt létedre sem tudsz helyesen írni. És miért csak az idegen hajszál zavar?


A férjednek meg igaza van, természetes, ha ismerőst látok akkor elviszem kocsival ha már egy helyre megyünk.

2016. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én autómban ezek elvegyültek az üres sörösüvegek mellett...
2016. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:
0%

Szerintem ha több idegen női hajszálat találsz a családi autóban, az már nem a "gusztustalan" kategória.

Más.... ;)

2016. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái...

Találtál kb 3 hajszálat az autóban?A te bajod inkább az, hogy féltékeny vagy. (Nőként mondom)

2016. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mit szólnék hozzá, mert nincs családi autónk. A férjemé olyan, amilyennek neki tetszik, az enyém meg olyan, amilyennek nekem tetszik.


Egyébként számomra a hajszál az hajszál. Undorodom én is tőle, ezért kidobom, függetlenül attól, hogy női vagy férfi, ismerős, vagy ismeretlen.

2016. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint ha erősen göndör szőrszálakat találsz.:)
2018. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!