Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti hogyan szabadultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti hogyan szabadultok meg az idegen hajszálaktól? Takarítási és féltékenység-kezelési tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy a barátnőm az összes szőke hajszálat megtalálja nálam/rajtam.( És féltékenység ürügyének használja fel.) Pedig nem is volt nálam semmilyen szöszi személy fent. De innen onnan akkor is rám kerül néha, és haza viszem. Például ma reggel is volt egy hajszál a heverőn, ami nem tudom hogy került oda.Mondjuk az ismeretségi körömben vannak szöszik, de nem vagyok velük közeli viszonyban.


Ezeket én sose veszem észre, de a barátnőm mindig. Félek, egyszer, az ágyamba fog esni valakinek a haja a ruhámról, és akkor azt hogy magyarázom ki?



2013. febr. 27. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"féltékenység ürügyén" - azonnal dobd ki.
2013. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy a barátnőmnek nem lenne oka a féltékenységre...
2013. febr. 27. 09:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha egy-két hajszálról van szó, akkor mondd meg neki,hogy akár a buszon is összeszedheted és kész... Higyjen neked!


De, ha tele van vele az ágy,vagy a kanapé, akkor... na, azért te i elgondolkoznál.

2013. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kocsi,vonat,busz,metro,hév,bármilyen közösségi helyiségből,étterem,mozi, stb üléseiről kerülhet a ruhádra,és lehet hogy furcsa számára de a bolygón nem ketten éltek.. amúgy férfi ember létedre nem hiszem hogy magyarázkodnod kellene...
2013. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha attól félsz, hogy az ágydba fog kerülni...
2013. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehogy, én lesz@rom őket. HA egy lány féltékenykedik szerintem húzd. Mert akkor ő drámára vágyik, kapja is meg. :) Én a helyedben cinikusan kezelném a helyzetet. pl megpróbálnék valahonnan szerválni egy dns azonosítót, vagy megígérném neki, hogy dr. Bones-hoz is elmehetünk adott esetben, hátha ők ott tudnak valamit abban a fakin laborban :D
2013. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy a csaj drámára vágyik, de én meg nagyon nem! Én csak nyugit akarok.Volt már olyan hogy a saját hülyeségén megsértődött, és vigasztalni kellett.

Normális az, hogy egy csaj "drámára vágyik"?

2013. febr. 27. 10:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos teljesen :) Viszont nekem ez nem jön be így nincs is barátnőm. :) Hát valamit valamiért.
2013. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem is vihetnék fel szöszit, mert ő meg a sok barna hajszálra lenne féltékeny... xD
2013. febr. 27. 10:14
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ennyi :D
2013. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!