Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakori gesztus...

Mennyire gyakori gesztus üzleti partnerek között az ölelés? (Férfi és nő között)

Figyelt kérdés

5 éve dolgozunk együtt, évente 1-2 alkalommal találkozunk személyesen, e-mailben viszont heti szinten tartjuk a kapcsolatot. Nincsenek magán jellegű beszélgetéseink, csak nagyon ritkán 1-2 elejtett mondat, vagy apró vicc, de ennyi. Vonzó férfinek tartom őt, de soha nem mutattam ennek jelét és a partnerem sem utalt rá semmilyen formában, hogy én vonzó lennék számára.

Ma találkoztunk újra 5 hónap után, eddig mindig kézfogással üdvözöltük egymást, ma viszont egyszer csak megölelt. Sokáig, szorosan tartott, éreztem, ahogy beszívta az illatom. Lefolytattuk a tárgyalásokat, majd elköszönéskor megint nagy, magához szorító ölelés... Eddig még egyetlen partneremmel sem ölelkeztem...


2017. jan. 18. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam, hogy üzleti partnerek ölelgetnék egymást. Nyilván, ha öt éve együtt dolgoztok, akkor már inkább ismerősök vagytok, de akkor is fura.


Nekem erős a gyanum, hogy nem mint kolléga ölelt meg, főleg ezzel a szagolgatással.

2017. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű, hogy az ölelés nem az üzleti partnernek, hanem a nőnek szólt.
2017. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bebaxna-már elnézést....Nem ölelkezem üzleti partnerrel soha!
2017. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk benne a van az írott protban, hogy nőkkel is csak a kézfogás jöhet szóba üzletszíntéren.
2017. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ezt mások jelenlétében tette?
2017. jan. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az első ölelésnél ketten voltunk, a másodiknál még volt ott rajtunk kívül más is, de nem közvetlen mellettünk, hanem jó pár méterrel odébb. Azóta ezen kattogok...

2017. jan. 19. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne kattogj, a helyzet világos, mint a Nap.


Csak az a kérdés, hogy te örömmel fogadod-e a közeledését vagy sem. Ha igen, akkor hívd fel, hogy valami miatt ismét el kéne jönnie hozzátok. Sok időt szánjon rá, mert bonyolult kérdést kell megbeszélnetek és munkaidő vége felé jöjjön.

Ha nem fogadod örömmel a közeledését, akkor e-mailben írd meg neki, hogy a minapi viselkedése téged zavart, ezért kéred, hogy maradjon a kapcsolatotok továbbra is kizárólag üzleti jellegű.

2017. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem zavart egyáltalán, sőt...

A bökkenő ott van, hogy 1200 km választ el egymástól, így az üzleti találkozók mindig év elején és év közepe felé vannak, köztes időben csak nagyon nagy volumenű projektek esetén szokott idelátogatni. Éppenséggel van is ilyen kilátásban, de csak februárt elején indul. Addig várok... :)))

2017. jan. 19. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaaaaa??? Én max. 100-150 km-re gondoltam.

Hát ez baj! :-(

Ekkora távolságnál érdemes-e párkapcsolatba belekezdeni? Szerintem nem, de döntsd el te.

Attól tartok, hogy még ha mindketten függetlenek vagytok és megszeretitek egymást, akkor is csak szenvedni fogtok a nagy távolság miatt.

Vagy egyikőtök vállal egy merészet és (ha minden rendben levőnek tűnik) odaköltözik a másikhoz. Ami óriási kockázat, én nem tenném és nem is várnám senkitől.

2017. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék én semmi komolyat, csak egy kis szórakozást. :-)

Mindketten házasok vagyunk egyébként.

2017. jan. 19. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!