Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg szoktátok beszélni barátok...

Meg szoktátok beszélni barátokkal, ismerősökkel hogy ki mennyit keres?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki nem hajlandó elmondani?
2017. jan. 20. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dehogy beszéljük. Nagyjából képben vagyunk, hogy minek mire futja, de számszerűen még soha nem közölte senki, én sem kérdeztem, tőlem sem kérdeztek rá, és valószínűleg nem is mondanám meg, hogy konkrétan mennyi az annyi.
2017. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem, szerencsére normális barátaim vannak, akik tudják, hogy ez magánügy, és engem is hidegen hagy más fizetése.

Volt már, hogy valaki rákérdezett, akinek úgy véltem semmi köze hozzá, neki annyit mondtam, eleget. Ha valaki ennél tolakodóbb, akkor arra már határozottabban rászólnék, hogy vegye észre magát.

2017. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én ezt illetlen kérdésnek tartom. Ha megkérdezik, hogy mennyit keresek azt szoktam mondani, hogy épp eleget. Senkinek semmi köze a fizetésem nagyságához.
2017. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Magamtol nem reklamozom, de ha normalis beszelgetesnel rakerdeznek elmondom kerek osszegben. Szerintem ez nem hetpecsetes titok...
2017. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"És akkor ha valaki konkrétan rákérdez megmondjátok neki, hogy milyen bunkó, vagy mit válaszoltok?"


Akkor megmondom neki, hogy ez magánügy, nem tartozik rá.


Ha valaki bunkón akar válaszolni, az visszakédez, hogy milyen gyakran és milyen pozicióban szexeltek a pároddal.

2017. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi megbeszéljük a barátokkal lévén sokat keresünk fiatalon. Aki a legkevesebbet viszi haza az sincs félmillió alatt. Ha alja munkáért szar bért kapnánk szerintem mi sem beszélnénk róla.
2017. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!