Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szolid esküvő: nászmise, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid esküvő: nászmise, majd szerény állófogadás (süti, pogácsa, üdítő) a templomkertben barátokkal, ismerősökkel, majd szülőkkel, testvérekkel vacsora. Volt már valaki ehhez hasonlón? 31/N

Figyelt kérdés
Kifejezetten nem kedvelem a nagy lagzikat, a párom viszont igen. Kompromisszumos megoldásként ilyet tudok elképzelni. Egyébként keret se nagyon lenne nagy lagzira, meg sajnálom is rá a pénzt. A nászmise fontos, mert vallásosak vagyunk, a szertartásra elhívnánk a tágabb kört, de mivel furcsa, bántó lehet, ha utána nem vendégeljük meg a szertartásra hívott vendégeket, ezért gondoltam szerény állófogadásra. Senkit nem szeretnék megbántani a barátok, ismerősök közül. Ez így elfogadható? Aki volt már ilyen esküvőn, örömmel veszem, ha megosztja tapasztalatait.

#állófogadás #szolid esküvő #szűk körű esküvő
2016. febr. 7. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen,és még ennél szolidabbon is :) Olyanon is voltam már,ahol nem volt templomi, mégis csodálatos családias hangulat volt :)

(egyszer pl nem voltam a polgárin,csak családi délutáni ebéd/vacsora volt,olyan 20-25 fővel, nagyon jó volt,talán a párnak 2-2 barátja volt csak jelen,semmi gond nem volt!)


Az ötleted nagyon jó és jól kitaláltad szerintem :)


Sok boldogságot!!!!

2016. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Voltam már ilyen esküvőn, csak annyi volt a különbség, hogy nem nászmise volt, hanem ökumenikus esküvő, mivel az egyik fél katolikus, a másik református volt.

Szerintem ez teljesen rendben van, én vendégként mindig igyekszem alkalmazkodni a párhoz, nem szoktam leszólni semmilyen esküvőt, mindenhol jól érzem magam.

2016. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek, megy a zöld kéz.


Második hozzászóló: és hol volt az állófogadás? Hányan voltak vendégek?

2016. febr. 7. 14:48
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
És polgári esküvő nem lesz?
2016. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

"Második hozzászóló: és hol volt az állófogadás? Hányan voltak vendégek?"

A templomkertben volt sátorszerűség felállítva és ott svédasztal volt. Kb. 40 vendég.

2016. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyilván polgári is lesz, de az is lehet, hogy az még előtte vmikor.
2016. febr. 8. 07:31
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Az egyik barátnőmnek májusban pont ilyen esküvője volt.

Koszorúslányok voltunk, mi segítettünk a pakolásban, a templomkertben volt pár asztal felállítva, rajta pogi, süti, üdítő, víz. Ott volt csokordobás, meg fotózkodás, gratulációk, beszélgetés. Nagyon sokan eljöttek amúgy. Utána a család, meg mi koszorúslányok átmentünk az étterembe vacsizni (kb. 30 fő).

2016. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És miért kell lepontozni?
2016. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöldet adtam, nem tudom, ki leli örömét a lepontozásban.
2016. febr. 9. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Majusban haverom hivott egy limuzunt. Beültünk szépen ő a mennyasszonya a tanùja(legjobb barátai vagyunk) es elmentünk fényképezni őket. Ja az ara feher kosztüm sajat smink haj(vőlegény segìtett neki) limis ut egy buli volt kicsi millásnak éreztük magunkat...Utana felvettüj menyasszony legjobb bnőjét párját és az ara szüleit...irany a házasságkötő terem. Ott csatlakoztak a fiu szülei majd szertartás után ebéd mindenki étlapròl rendelt. ... Nagyin jò volt. De a vőlegényed nem azt érti nagy lagzi alatt , hogy lányos házhiz vonulás vőféjjel meg mulatás 5fogásos vacsora menyecske tánc. Buli hajnalig...???
2016. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!