Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért rossz az, ha egy kollégi...

Miért rossz az, ha egy kollégiumban valaki este 7-8kor lefekszik aludni, és felkel már hajnalban 3-4 körül?

Figyelt kérdés
Elvárás egy kollégiumban sokáig aludni, addig amíg nem kell órára menni?
2020. febr. 19. 06:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

#7:

Ezzel a hozzáállással csak magadat minősíted, tahóvári.

2020. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

#7-es: itt nem több müszakról van szó, hanem egyetemistákról, akik mind (késö) délelöttöl délután/estig vannak egyetemen, azaz mindenkinek egyformán kell mennie, ezért a napirendje is hasonló a többségnek, KIVÉVE a kérdezöt.


Ha nem vagy képes a különbséget észrevenni, akkor veled meg a gondolkodási képességeiddel vannak komoly bajok!

2020. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Egy pillanat!


A kérdező egy szóval nem írta, hogy neki probléma, hogy a társai még élik az életüket, amikor ő lefekszik aludni.


Én 10-11 körül feküdtem, 6-kor vagy fél 7-kor keltem, és ezen is sokszor pampogott egyik szobatársam, hogy miért kelek olyan korán.

Persze, mert ő ötödéves volt, a diplomamunkáját írta, gyakorlatilag sehova nem kellett bejárnia, legalábbis időre nem.

2020. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj, csak pl. ha én még tanulok este 10-11ig én nem zavarlak az alvásba,de utána te felkelsz hajnali 4kor és molyolsz engem meg nem hagysz aludni, zavarna.
2020. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A társaság szempontjából elég partyblocker vagy. De amúgy nem rossz. Beilleszkedni így nehéz.
2020. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátnömőm kapott ettől hülyét. Elmentünk bulizni pl, majd hazaértünk, én hozzá voltam szokva, hogy legkésőbb reggel 8kor kelek, ő délig akart aludni és felébredt rám.


Vszeg a kolis szobatársak is így vannak vele.

2020. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%
Én is ilyen voltam, mindig konfliktusom akadt abból, hogy este korán szerettem aludni, reggel még korán kelni, mert, hogy szerintük zörgök meg nyikorgattatom az ajtót. Hétvégén a szobatársaim egyig-kettőig is aludtak, esős időben majd megvesztem, hogy kussban kellett lenni.
2021. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!