Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Mit tegyek...

Mit csináljak? Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, ilyen barátnőféle, habár az én részemről nem igazán...padtársam is(persze, ezt se én szerettem volna)

Az utóbbi hetekben egyre jobban besokkallok tőle. Már minden kis apróság felhúz, annyira belemászik a személyes terembe. Annyira figyel, lesi az órai munkámat, megoldásaimat, cuccaimat(amikor az övé nincsen, szó nélkül lapozgatja, meg maga felé huzza) és a telefonomat is.

Azt bírom, amikor nem is foglalkozok vele és megjegyez valamit arról, amit a telefonomban látott pl. "Gyakori kerdesek? 😆" nem is neki szól, meg nem is mutatom, még köze sincs hozzá, és mégis, mer szólni róla, még ha titokban nézte volna, de még fel is említi...😒

Igazából egy visszafogott, szorgalmas lányról van szó,mégis egyre nehezebb kirohanás nélkül tűrni.

Vagy amikor dolgozatkor odatolja a füzetét hogy nézzem már meg ezt és segítsek.

Vagy amikor aludnék,és akkor random témákról kérdez. Meg folyton tőlem vár megerősítést.


Nincs tisztázva a "szerepkörünk" és ezért nem tudja a határait talán, de nem értem, egyre bunkóbb vagyok, és mégsem érti?


Ahj, meg amikor tesin öltözünk, ő rittig megvár, ott áll az útban, nem is lehet öltözni miatta, ráadásul néz, az még zavar, idegesít is.


Elnézést, lehet hogy nagyon unszimpatikus ez az egész, és nem vagyok büszke magamra, de egyre szurosabb vagyok emiatt, nekem ez túl sok, és nagyon zavar.


Mit tegyek?



2021. dec. 7. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
"Vagy amikor aludnék" Egy szobában alszotok?
2021. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem udvariasan a legegyszerűbb leszerelni.

Egy ne haragudj,de én nem vagyok ennyire közvetlen és néha zavaró,amit csinálsz , talán elég.

2021. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 upsz...nem. Csak néha olyan fáradt vagyok, hogy a suliban is alszom...vagy legalább lehajtom a fejem.
2021. dec. 7. 10:08
 4/4 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem tisztázd vele, amit az elején írtál, hogy belemászik a személyes teredbe, hogy a te cuccaid nem közösek, ahogy a tudás sem.

Valószínűnek tartom, nincs nagyon más "barátja", így mindent tőled "vár". A gond az, hogy az ilyen szocializációs dolgokat a szüleitől, a családban tanulja az ember... de hát így is lehet.

Egy biztos: a padtársad nem feltétlenül a barátod.

2021. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!