Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen volt újra látni a volt...

Milyen volt újra látni a volt osztálytársaidat az osztálytalálkozón?

Figyelt kérdés
Változott valaki? Volt hogy előjött régi sérelem?

2022. ápr. 14. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Elmentem - Jó volt
Elmentem - semleges volt
Elmentem - rossz volt
Nem mentem - Jó lett volna
Nem mentem - nem érdekel
Nem mentem - Örülök neki
Egyéb/véletlenül nyomtam választ
50 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Egyszer mentem el a legelső osztálytalálkozóra, azóta nem mentem. Az jó volt amúgy, de szerintem nem kíváncsiak rám és a szar életemre.. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
2022. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szép dolog ez. Újra látni egymást. Teljesen mindegy ki milyen szerepet tol azóta az életben.
2022. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Interneten keresztül, elég szépeket írtak rólam, pedig nem is tartom velük a kapcsolatot, a későbbiekben sem tervezem ezt. Én egyiket sem bántottam, de névtelenül mindenki kiélheti magát, aztán a gyakori is azt blokkolja, aki a kérdéseivel, az igazságot keresi. Én azt tudom tanácsolni, ha eddig nem sikerült pozitív képet alkotni, amit a korábbi tapasztalatokból kiindulva, nem hiszem azt, hogy igaz lenne, akkor érdemes a másikat elfelejteni. Ahogy telnek az évek, mikor az ember a boldogságot keresi, megkapja azt, hogy dedósként, mit gondoltak róla?!!!Még egy osztályos kérdés, aztán a rendőrségre megyek, mert nem hiszem azt, hogy ilyen rossz ember voltam, mint amilyennek ezek akarnak látszani.
2022. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Számomra érthetetlen, de egy darabig kerestek. A suliban nem voltam senki, volt pár barátom, közülük 2 egy életre szól. Pedig lassan 40 vagyok, és napi szintű a kapcsolat, heti a találkozás. Nem láttam értelmét, hogy elmenjek. Nincs bennem tüske, remélem mindenkinek jól alakult az élete, de nem érdekel. Az a 2 ember érdekel. Az ilyen találkozó nem nekem való. Volt rá 4 évünk, nem ment. Rég másol jár mindenki. Minek? Így vagyok vele.
2022. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
én senkivel nem voltam rosszban a 4 év alatt, igaz központi személy se voltam. A 10 éves volt az első osztálytalálozónk, kb. senki nem beszélt velem, nem kérdeztek, voltunk kb. 18-an, abból 3-4 beszélt velem+Ofő pár szót. Többet nem megyek.
2022. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt nálunk generációs osztálytali általánosban (a 3 párhuzamos osztály találkozója, tehát mi '96-osok vagyunk, így ilyen közös találkozó volt a másik 2 velünk párhuzamosan futó osztállyal).


Nem mentem el, a mi osztályunkból 1 lány ment csak el. Nem bántam meg, általánosban nem igazán kedveltem sem az osztálytársaim, sem a többi '96-ost. Nem vagyok rájuk kíváncsi.


Középiskolában még nem volt osztálytali, az egy fokkal jobb volt, de oda sem biztos, hogy elmennék.

2022. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Az általános iskolás osztálytalálkozót megrendezték, de úgy, hogy kb már csak páran laknak a környéken, betették vasárnap délutánra a találkozót. Így csak azok mentek, akik a környéken laktak.

Alapvetően az a találkozót icipicit sajnálom, de inkább semleges.


A középiskolait meg se rendezték, de el se mennék.

2022. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy páran csak túl sokat vártok? Nekem annyi is tök jó volt, hogy fizikálisan látni őket, hogy élnek. Kicsit, kivel mi van. Tökre gondolkodok, miért tud ez ennyire rossz érzés lenni vagy érdektelen lenni.
2022. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%

Most volt márciusban az első gimis osztálytalálkozónk. Életem egyik legszebb és egyben legfájóbb élménye volt. Ahhoz képest hogy nem voltam soha egy központi ember, valamint hogy a többséggel ellentétben (igaz önhibámon kívül, betegség miatt) semmit nem értem el, na ehhez képest annyi szeretetet, kedvességet kaptam hogy elmondani sem lehet. Csomó emberrel beszélgettem, mindenki kedves volt mindenkivel, majdnem mindenki ott volt... Nagyon jó osztályom volt, talán a legjobb ami juthatott.

És pont emiatt volt borzalmasan fájdalmas is. Mert rájöttem hogy miért üres az életem évek óta, mi az ami olyannyira hiányzik, és hogy milyen kimondhatatlanul sokat vesztettem azzal hogy nem voltam társasági ember és hagytam négy teljes évet elúszni úgy hogy csak sodródtam az árral miközben ilyen emberek voltak az osztálytársaim. És ezt már sosem kapom vissza. És mindennek a tetejére hab a tortán, hogy beleszerettem az egyik lányba, akitől aznap este több kedvességet, szeretetet kaptam, mint (a családomat leszámítva) bárkitől életemben. Egy este erejéig én is voltam valaki.

Azóta depressziós vagyok.

2022. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az általános osztálytalálkozóra nem mentem el, mert egyáltalán nem voltam kíváncsi rájuk, főleg nem az osztályfőnökömre. Nem szerettek engem, mert jó tanuló voltam, csak kihasználtak.


A gimisre biztos el fogok menni, őket bírtam.

2022. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!