Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom eldönteni, hogy ő...

Nem tudom eldönteni, hogy ő talán csak egy pedofil volt aki ki is használt volna ha alkalma adódik rá?

Figyelt kérdés

Történt egy pár dolog köztem és a régi tanárom között, amit nem tudok a mai napig hova tenni és a mai napig rágódok ezen, így 21 éves fejjel is. Én 14 voltam (l) ő pedig 42 körül (f).


Ha lenne türelmed elolvasni ezt a talán kissé bonyolult sztorit és egy véleményt dobni akkor jelezd nekem és elküldöm priviben amint össze szedtem a mondandómat.


Megkérnélek, ha csak szaftos tanár diák sztorira vágysz, ne írj, mert ez nem az, ez egy kellemetlen szarság, ami a napig bosszant engem...



2023. jan. 28. 00:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
7 év után szerintem kár rágódni már bármin is. Amúgy aki nemileg érett lányok iránt vonzódik, az nem pedofil.
2023. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Érdekelne de igaza van az egyesnek. 7 év távlatából el kell engedni.
2023. jan. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megítélni. Nekem is volt 1-2 tanárom, akik furcsák voltak a lányokkal, de mivel nem fajult tettlegessé, így nem lehet rájuk húzni a pedo szót. Nyilván rendkívül helytelen akár csak verbálisan is flörtölgetni a diákjaikkal, de nem tudom, hogy meddig mennének el. Olyan tanárom is volt, aki érettségi után rögtön feleségül vette az egyik diákját. Nyilván volt előzménye is, nem csak hipp-hopp házasság a semmiből. Szóval a lányokat elő kellene erre készíteni szerintem otthon, vagy szakemberrel, túl sok a ragadozó.
2023. jan. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

ha 14 voltál, akkor nem pedofil. 14 éves lányok jól néznek ki, minden férfinak bejönnek sacc, csak az értelmesebbje tudja, hogy ez nem pálya, mert nem egy életszakaszban vannak, nem megy rá ilyen csajokra akkor sem, ha elméletben bejön neki.


az, hogy tanár mégis átlépi ezt egy ennyire fiatal csajnál az gáz, mert csajok odavannak a tanárokért ilyen korban és ez visszaélés ezzel valahol. de itt is van különbség, hogy valaki épp elveszti a fejét, vagy direkt megy ezekre a lányokra.

2023. jan. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
küldheted
2023. jan. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Többen írták, hogy ha valaki 14 éves lányhoz vonzódik, az nem pedofil. Ez így is van, de a tanár-diák viszonylatban nem is ez a gond, hanem hogy a tanár ez esetben visszaél az alá-felülrendeltségi viszonnyal, ráadásul egy 18 éven alulival. Ez nagyon súlyos etikai vétség tanárként, nagyon nincs rendben.


De ettől még ahogy mások is írták, el kell engedni, amennyiben nem volt kényszerítés. Egyébként ettől még leírhatod, szerintem jót tesz, ha beszélsz róla.

2023. jan. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
14 éves lány még gyerek. Ha egy felnőtt vonzódik egy gyerekhez az gusztustalan.
2023. jan. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem pedig pedofil akin14 éveshez vonzódik. A 14 éves még gyerek.
2023. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Érdekel
2023. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a nyelvtanárom jött be nagyon, s így visszatekintve még mindig őszintén sajnálom, hogy nem lett köztünk semmi, pedig sokat beszélgettünk ajándékokat is vettem neki stb.
2023. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!