Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom eldönteni, hogy ő...

Nem tudom eldönteni, hogy ő talán csak egy pedofil volt aki ki is használt volna ha alkalma adódik rá?

Figyelt kérdés

Történt egy pár dolog köztem és a régi tanárom között, amit nem tudok a mai napig hova tenni és a mai napig rágódok ezen, így 21 éves fejjel is. Én 14 voltam (l) ő pedig 42 körül (f).


Ha lenne türelmed elolvasni ezt a talán kissé bonyolult sztorit és egy véleményt dobni akkor jelezd nekem és elküldöm priviben amint össze szedtem a mondandómat.


Megkérnélek, ha csak szaftos tanár diák sztorira vágysz, ne írj, mert ez nem az, ez egy kellemetlen szarság, ami a napig bosszant engem...



2023. jan. 28. 00:35
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Érdekelne ha szabad mert hasonló helyzetben voltam
2023. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, szívesen elolvasnám a történetet.
2023. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 xp ali ***** válasza:
43%
A pedofília az, amikor nincsenek kifejlődve a másodlagos nemi jellegek. Az, hogy meghúzott vna-e és hogy ez helyes-e, az más kérdés. De ez már mindegy is, mert már elmúlt. Kár ezen rágódni, főleg ha nem is lett belőle semmi. Gondolom másoknál is próbálkozott nem csak nálad. Bár erről nm biztos, hogy tudsz, vagy tudni akarsz.
2023. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!